Žena si adoptovala kotě: Nakonec ji čekalo velké překvapení

Američanka si myslela, že si domů donesla kocoura, později se ukázalo, že se jedná o těhotnou kočkou.

 

Tajemná kočka / Zdroj: youtube.com

 

Přítel nabídl dívce, aby si kotě vzala sebou domů, a ona souhlasila. Dívka ani netušila, že se přihlásila k celé tašce problémů. Nakonec se ukázalo, že z malého kocoura byla dospělá kočka, a dokonce s tajemstvím pod srdcem.

Domácí zvířata pomáhají zdobit každodenní život, ale také způsobují, že majitelé trpí.

 

Tajemná kočka / Zdroj: youtube.com

 

Během pandemie dívka jménem Carla Bruce-Eddings podlehla přesvědčování přátel a také s jejich pomocí dostala domácího mazlíčka. Komplikace nastaly, když si žena uvědomila, že se nestala majitelkou malého kocoura, ale dospělé kočky. A i když Carla neočekávala takový vývoj událostí, nedalo se nic dělat – kouzla krásy si vybralo svou daň.

 

Tajemná kočka / Zdroj: youtube.com

 

„Moje dcera a já jsme společně vymysleli jméno – Ginora. Na počest jedné z našich oblíbených postav v „Legends of Corr“. Udělali jsme vše pro to, aby se náš nový společník cítil pohodlně a bezpečně,“ – řekla Carla.

Brzy se však kočce stalo něco zvláštního, protože zvíře se začalo rychle skubat. Žena, která se s takovou věcí nikdy nesetkala, si myslela, že za to může nějaká nemoc nebo podvýživa. O zážitek se podělila čtyřletá dcera ženy. Ale Carla se neodvážila jít k veterináři.

 

Tajemná kočka / Zdroj: youtube.com

 

Od té doby začala sledovat svého domácího mazlíčka pozorněji a sledovala každé jídlo zvířete. Zdálo by se, že kočka je pod dohledem a obecně je vše pod kontrolou. Chování mačky však tvrdilo opak.

Dívka neustále pochybovala, až jednoho dne uslyšela podivné pískání a uviděla malé slepé hrudky. Ano, po celou dobu byla krásná Ginora těhotná. Kočka nebyla nemocná, neškubala sebou kvůli podvýživě, nýbrž se připravila na to, stát se matkou.

 

Tajemná kočka / Zdroj: youtube.com

 

„Počítala jsem. Šest. Bylo tam šest živých koťat. Šest nových tvorů v mém bytě uprostřed pandemie, která nemá konce kraje,“ připustila Carla.

Žena byla ve stavu úžasu smíšeném se zoufalstvím, protože neměla tušení, co dělat dál. Samozřejmě nebylo možné nechat si všechna koťata, ale o jedno, jménem Azul, se rodina stále starala. Ostatní koťata našli také domov, ale to je již jiný příběh.

 

PSALI JSME: REAKCE KOCOURA, KTERÝ NĚKDE BLOUDIL TÉMĚŘ DOBU, NA HLAS JEHO PANÍ ROZPLAKALA UŽIVATELE INTERNETU

PŘIPOMÍNÁME: TOULAVÁ KOČKA PORODILA V BYTĚ CIZINCE: CO SE S NÍ STALO ZA TŘI ROKY

Share