“Pomáháme těm, kteří za nás sloužili”: Jakou částku v rámci akce Dobroden daroval známý moderátor Leoš Mareš

44letý moderátor Leoš Mareš každý rok v rámci akce Dobroden daruje velkou částku těm, kdo toho potřebuje. Před několika lety slíbil, že za každého svého sledujícího na Instagramu dá korunu vybranému nadačního fondu.

Leoš Mareš/Zdroj: instagram.com

V roce 2021 Leoš Mareš má 1 106 878 sledujících, což znamená, že známý moderátor poslal nadačnímu fondu více než 1 milion korun. Dnes své peníze věnoval válečným veteránům.

“Dobroden 2021, za každého z Vás, jedna koruna na charitu. Letos 1 106 878 korun na vlcimak.cz. Pomáháme těm, kteří za nás sloužili,” napsal na svém Instagramu Leoš.

Charita Leoše Mareše/Zdroj: instagram.com

Podle jehož slov, ohromná částka, kterou odeslal nadačnímu fondu pomůže nejenom válečným veteránům, ale i zraněným policistům, hasičům a záchranářům.

Po účinku Leoše Mareše velké množství jeho fanoušků také poslali peníze do nadačních fondů. Moderátor vysvětlil, že Dobroden nenutí nikoho posílat peníze na konkrétní místo, během Dobrodne všichni mohou posílat peníze kam chtějí. Podle jehož slov Dobroden také ukazuje, že charita je velmi dobrá věc, která pomůže velkému množství lidi.

Leoš Mareš/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: MODERÁTOR LIBOR BOUČEK SDÍLEL DOJEMNOU ZPRÁVU, KTEROU SPOLEČNĚ S MANŽELKOU NĚKOLIK MĚSÍCŮ TAJILI: „TOHLE CHCI NAPSAT JAKO NEJUPŘÍMNĚJŠÍ VYJÁDŘENÍ OBDIVU A FASCINACE“

PŘIPOMINAME: „ZANEDLOUHO DARUJEME ŽIVOT DRUHÉ LIDSKÉ BYTOSTI“: MODERÁTORKA A ZPĚVAČKA EMMA SMETANA NA INSTAGRAMU UKÁZALA TĚHOTENSKÉ BŘÍŠKO A POPSALA IDYLKU NA BALI

Share