Reakce kocoura, který někde bloudil téměř dobu, na hlas jeho paní rozplakala uživatele internetu

Uživatelka TikToku s přezdívkou Thelm sdílela dojemné video na svém profilu. Dívka řekla, že jednou nechala dveře odemčené a její kocour vyšel ven a ztratil se.

Kocour / ilustrační fotot/ Zdroj: nat-geo.ru

Vyděšená majitelka hledala všude uprchlého mazlíčka a velmi se o něj bála. Vrátil se až v noci, o 18 hodin později. Reakce kocoura na setkání s jeho paní byla zachycena na kameru.

Záběry ukazují, jak se domácí mazlíček velmi pomalých tempem se blíží k domu a míří k misce s jídlem. Zjevně je unavený a hladový, opatrně začíná jíst. Najednou se otevřely dveře, a paní chlupáče ho tiše oslovila. Oči kocoura se rozšířily a upřeně a úzkostlivě se díval na dívku. A pak se k ní vrhl a zapomněl na lahůdky.

Kocour / ilustrační fotot/ Zdroj: fotokto.ru

Dívka později řekla, že kvůli podivné procházce se rozhodla ukázat svého mazlíčka veterináři, aby zjistil, zda si nepoškodil tlapky nebo záda. Ale veterinář ujistil, že mazlíček byl jen unavený. Kocour byl přiveden domů, kde dostal dvojitou porci lahůdek. A video s ním získalo 9,5 milionu lajků, což se dotklo mnoha uživatelů, kteří podotkli, že když se dívali video, měli slzy na krajíčku.

https://www.tiktok.com/@thelmahale/video/6893041131420929285?sender_device=pc&sender_web_id=6879506602097952262&is_from_webapp=v1&is_copy_url=0

PSALI JSME: KDYŽ MAJITEL DOKONČIL INSTALACI SPECIÁLNÍCH DVEŘÍ PRO SVÉHO KOCOURA, REAKCE MAZLÍČKA BYLA VELMI NEČEKANÁ: COPAK UDĚLAL

PŘIPOMÍNÁME: LIDÉ SI ADOPTOVALI VELMI SLABÉ A NEHEZKÉ KOTĚ: JEN O TŘI MĚSÍCE POZDĚJI BYL MALÝ KOCOUR ÚPLNĚ K NEPOZNÁNÍ

Share