Toulavá kočka porodila v bytě cizince: Co se s ní stalo za tři roky

Britský filmař Paris Zarsilla na své stránce na Twitteru 30. května uvedl, že ve svém londýnském bytě našel nečekané hosty. Mladý muž, který se chystal jít von, vzal svetr a zbadal, že pod ním jsou malá koťata. Londýňan byl nesmírně překvapen, protože nikdy kočku nechoval, natož těhotnou. Poblíž byla také matka koťat – zjevně vešla do odemčených dveří a porodila v obydlí. „Právě jsem našel kočku. Není moje a pod mou postelí má děti,“ řekl tehdy Paris.

 

 

Kočky / Zdroj: twitter.com

 

 

Ředitel musel odložit všechny ostatní starosti a postarat se o nová mazlíčky. „Zrušil jsem všechny schůzky. Musím trávit celý den se svými novými dětmi. Prosím, neobtěžujte mě v práci, teď jsem otcem,“ napsal emotivně krátce poté. Zarsilla zrušil objednávku na láhve whisky a předplatné komiksu, aby ušetřil peníze na krmení pro kočky.

 

Kočky / Zdroj: twitter.com

 

Veterinární lékař určil, že ze čtyř koťat, jednoho je dívka (kterou Paris pojmenoval na počest hrdinky seriálu „Hra o trůny“ – Lyanna Mormont) a tři chlapci. Matka kočka byla také vyšetřena a bylo zjištěno, že je zcela zdravá. Zarsilla plánoval pro koťata najít nové majitele, až vyrostou, a ještě předtím, jak si užít „otcovství koček“. Paris připustil, že se bojí vidět původního majitele kočky na prahu svých dveří, který může požadovat okamžité vrácení.

 

Paris Zarcilla / Zdroj: twitter.com

 

Od dne, kdy Paris objevil doma nečekaný přírůstek, uplynulo více než dva a půl roku. Mezičasem několikrát podcenil mazanost koček, které si tak snadno získali jeho srdce. Neodvážil se někomu dát kočku nebo její čtyři děti. Dne 30. května 2020 zveřejnil jeho fotku na posteli obklopenou všemi pěti mazlíčky a hrdě napsal: „Všechno nejlepší k narozeninám mé rodině. Miluji je víc, než si dokážete představit. Vnesli do mého života tolik světla.“

 

Kočky / Zdroj: twitter.com

 

V sobotu zveřejnil Paris nové fotografie kočky a „koťat“, která už dávno dospěla. Fanoušci režiséra byly dotčeni jeho láskou k domácím mazlíčkům, kteří do jeho života vstoupili zcela náhodou: „Nedávno jsem našel tři koťata v popelnici a od té doby je vychovávám.“ „Jste dobrý člověk, který dělá skvělé věci.“ „Moje kočka krade jakékoli jídlo, ale přesto jí miluji.“ „Jsi dobrý člověk.“.

 

Kočky / Zdroj: youtube.com

 

PSALI JSME: 17 FOTOGRAFIÍ VYVRACEJÍCÍCH MÝTUS O VĚČNÉM NEPŘÁTELSTVÍ KOČEK A PSŮ

PŘIPOMÍNÁME: REAKCE KOCOURA, KTERÝ NĚKDE BLOUDIL TÉMĚŘ DOBU, NA HLAS JEHO PANÍ ROZPLAKALA UŽIVATELE INTERNETU

Share