„Vypadáte báječně. Objevila jste elixír mládí“: fanoušci pomohli Dagmar Havlové vybrat nejlepší fotku. Herečka také prozradila, co ji naplnilo radostí

Herečka Dagmar Havlová ukazuje část svého života na sociálních sítích. Nedávno navštívila stáje a ukázala, že má s koňmi dobrý přátelský vztah. Kromě toho nedávno požádala fanoušky, aby jí pomohli vybrat fotografii pro jeden časopis. Píše o tom web Onlyu.cz.

Herečka miluje zvířata a nedávno navštívila stáje. Zveřejnila fotku s koněm, jak se s ním mazlila. Možná je to pravda, co se říká, že každé zvíře pozná, zda je člověk dobrý.

Dagmar Havlová / Zdroj: youtube.com

„Ta vůně, ta energie, síla souznění s větším zvířetem než jsem sama mě naplňovalo radostí,“ napsala Dagmar Havlová.

Určitě si ten den užila, byla šťastná. Miluje zvířata a je ráda, že „oplácejí lásku bezpodmínečně“.

Fanoušci také říkají, že herečka mládne. Psali o tom v komentářích k jejímu příspěvku, ve kterém je požádala, aby jí pomohli vybrat fotografii, která by se mohla objevit na titulní stránce nějakého časopisu.

„Objevila jste elixír mládí? Vypadáte báječně,“ zaznělo v komentářích.

Fanoušci vybrali první fotku ze tří fotek a Dagmar Havlová jejich názor respektuje. Je proto velká pravděpodobnost, že právě tuto fotku uvidí čtenáři časopisu na titulce.

Herečka vysvětlila, že šéfredaktoři často chtějí, aby pohled na fotografii byl do očí čtenářů, takže si není jistá, zda bude snímek schválen.

PSALI JSME: MONIKA BINIAS VYJÁDŘILA SVOU PODPORU DOMINICE GOTTOVÉ: „NAŠTĚSTÍ JÁ MÁM ROZUMNÝ MOZEK, DOMINICE DRŽÍM PALCE“

PŘIPOMÍNÁME: KAREL JANEČEK SE PUSTIL DO PANDEMICKÉHO ZÁKONA A CHCE ZRUŠIT AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ: „TA NOVELA JE HROZNÁ VĚC, KTERÁ UKRAJUJE LIDSKÉ SVOBODY“

Share