Monika Binias vyjádřila svou podporu Dominice Gottové: „Naštěstí já mám rozumný mozek, Dominice držím palce“

Dominika Gottová se nedávno vrátila do Česka a na letišti ji vyzvedl moderátor Petr Vojnar. Spolu s ním představila novou píseň, ve které má i svůj part. Řada lidí ji ale stále kritizuje. Podpořit nejstarší dceru Slavíka se rozhodla Monika Binias. Píše o tom server ŽivotvČesku.cz.

Monika Binias považuje za velký problém přístup k životu mnoha lidí. Zmínila, že mnoho Čechů pranýřuje jiného člověka, pokud ten se liší nebo má jiný názor.

Monika Binias / Zdroj: youtube.com

Řekla pro Život v Česku, že dcera Slavíka si v minulosti našla úspěšného muže ve Finsku, ale přitom se vždy uměla uživit sama. Uvědomuje si, že Dominika a její manžel Timo Tolkki nedávno prošli manželskou krizí.

Chce ale upozornit na jinou věc, a to na to, že kdyby se o ní od začátku v médiích psalo jinak a pokud by dostala podporu od lidí v těžkých chvílích, možná by teď byla na tom úplně jinak.

Dominika Gottová / Zdroj: youtube.com

Současná situace by se podle ní rozhodně nelíbila ani Karlu Gottovi. Zpěvák se se všemi svými dcerami vždy dobře vycházel.

Monika Binias se vyjádřila i k dokumentu o Karlu Gottovi, podle ní to nebyl film o jeho životě, ale spíše o jeho umírání. Dodala, že je to hrozné, že vdova po zpěvákovi Ivana Gottová to dopustila.

Monika Binias / Zdroj: youtube.com

Nedávno byl zveřejněn videoklip k písni Gabriela Grillottiho Pro tebe, v němž Dominika Gottová má i svůj part. Píseň je adresována jejímu otci.

Část lidí ale Dominiku Gottovou kritizovala, podle nich zneužívá jméno svého otce, aby si vydělala nějaké peníze.

Dominika Gottová / Zdroj: archiv Blesk

„Tisíckrát opakovaná lež se stává pravdou a dav je zkrátka dav. Naštěstí já mám rozumný mozek, pranýřování nesnáším a Dominice držím palce,“ řekla pro Život v Česku Monika Binias. Svou podporu vyjádřila i na sociálních sítích.

PSALI JSME: „ŘÍKALA JSEM SI, ŽE MUSÍM PŘESTAT. TOTÁLNÍ SYNDROM VYHOŘENÍ“: MARIE ROTTROVÁ PROZRADILA, ŽE CHTĚLA UKONČIT KARIÉRU V POLOVINĚ OSMDESÁTÝCH LET

PŘIPOMÍNÁME: „DOBA JE ZLÁ, DOBA JE DIVNÁ. JSEM RÁDA, ŽE MŮŽU ZPÍVAT“: HEIDI JANKŮ PROZRADILA, KDE MUSÍ VYSTUPOVAT, ABY SE UŽIVILA

Share