„Říkala jsem si, že musím přestat. Totální syndrom vyhoření“: Marie Rottrová prozradila, že chtěla ukončit kariéru v polovině osmdesátých let

Většina umělců jistě miluje svou práci. Ale někdy mohou mít takové období v životě, kdy jim jejich práce nepřináší radost. Slavná zpěvačka Marie Rottrová prozradila, že takové období v životě měla, mluvila o syndromu totálního vyhoření. Nechtěla zpívat, byl to pro ni spíš stres. Píše o tom portál Blesk.cz.

Jde o období v jejím životě, které začalo v polovině osmdesátých let poté, co se zpěvačka rozvedla se svým prvním manželem, hudebníkem Vlastimilem Kučajem.

Marie Rottrová / Zdroj: youtube.com

Stala se svobodnou matkou a také byla velmi zaneprázdněná. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka Marie Rottrová prozradila, že tehdy začala zapomínat na texty písní, navíc měla trému.

Byla velmi unavená, nechtěla zpívat, nicméně měla i dva koncerty denně. Cítila se rozhodně špatně a nechtěla pracovat.

Marie Rottrová / Zdroj: youtube.com

„Říkala jsem si, že musím přestat. Najednou se to tak semlelo. Totální syndrom vyhoření,“ řekla v pořadu 7 pádů Honzy Dědka Marie Rottrová. Po nějaké době také skončila v nemocnici, protože měla žaludeční vřed, musela se léčit.

V roce 1987 odjela do Německa, protože ji o ruku požádal českoněmecký emigrant Jiří Burgestein. Pobyt v sousední zemi byl rozhodně prospěšný pro její zdraví. Pět let žila v ústraní.

Marie Rottrová / Zdroj: youtube.com

Pak se zpěvačka vrátila a říká, že na ni rozhlas nezapomněl. Vzpomíná, že tehdy už to bylo v pořádku, navíc byla ráda, že na ni lidé nezapomněli.

Před několika lety se rozhodla ukončit svou kariéru. Byla opět unavená, protože zpívala se třemi kapelami a nechtěla nikoho urazit, a tak se rozhodla přestat zpívat se všemi.

Marie Rottrová / Zdroj: youtube.com

Ale uplynuly dva roky a na pódium ji pozvala zpěvačka Hana Zagorová. Byl to vánoční koncert a Marie Rottrová uviděla, že lidé chtějí znovu poslouchat její zpěv. Teď je zase šťastná.

PSALI JSME: LEOŠ MAREŠ ZVEŘEJNIL NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH VIDEO PŘEDČASNĚ NAROZENÉHO MIMINKA A IHNED DOJAL SVÉ FANOUŠKY A FANYNKY: PROČ TO POPULÁRNÍ MODERÁTOR UDĚLAL

PŘIPOMÍNÁME: NĚKTERÉ DVOUTISÍCOVÉ BANKOVKY SE PRODÁVAJÍ ZA MNOHEM VÍC, NEŽ JE JEJICH NOMINÁLNÍ HODNOTA: MINULÝ TÝDEN SE PRODALA DESETIKORUNA ZA VÍCE NEŽ PŮL MILIONU KORUN

Share