Vivien Babišová oslavila své 21. narozeniny: Co jí popřála její maminka Monika

Dcera premiéra České republiky Andreje Babiše Vivien 28. července oslavila své 21. narozeniny. Její maminka Monika se rozhodla veřejně poprat své milované dcerce k narozeninám.

Monika Babišová se svou dcerou/Zdroj: zivotvcesku.cz

Monika popřála na svém Instagramu, na kterém napsala: “Všechno nejlepší. Jsem na tebe pyšná a miluji tě.” Monika svou dceru hodně miluje, o čem moc často říká na svých sociálních sítích. Portálu ŽivotvČesku řekla, že Vivien je úžasná holka, na kterou je její celá rodina pyšná.

Andrej Babiš se svou dcerou/Zdroj: youtube.com

Podle slov Moniky, Vivien je úžasnou studentkou, která nikdy neměla špatné známky a která většinu svého času tráví na univerzitě. Všichni ale jsou jisti, že Vivien je typickou dcerou miliardáře, ale Monika všechny přesvědčuje, že to tak není.

Za svůj život Vivien neměla žádné skandály a je úžasnou dcerou, která žádné problémy svému tatínkovi nedělá. Dokonce má i přítele, se kterým je velmi šťastná.

Monika Babišová se svou dcerou/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „MÁM VELICE DŮLEŽITOU A POZITIVNÍ ZPRÁVU“: ANDREJ BABIŠ NAVRHUJE DÁT DODATEČNÉ 2 DNY PLACENÉHO VOLNA STÁTNÍM ZAMĚSTNANCŮM, POKUD BUDOU OČKOVÁNI

PŘIPOMINAME: BABIŠ PORADIL FIRMÁM, ABY POSKYTLY 2 DNY VOLNA OČKOVANÝM ZAMĚSTNANCŮM: JAK NA TO REAGOVALI VELCÍ ZAMĚSTNAVATELÉ V ČESKU

Share