Tato slepice se najednou začala skrývat: Při pohledu do hnízda farmář nečekal, že nález ho velmi překvapí

Možná si myslíte, že slepice není nejinteligentnější zvíře, není připoutáno k lidem, a přijde si jen pro jídlo. Je však známo mnoho dojemných příběhů, tykajících tohoto zvíře. Tento nečekaný příběh ukazuje „kuřecí“ svět z druhé strany.

Kurník/Zdroj: ukr.media

Majitel jedné farmy si všiml, že jedna jeho slepice se ukázala být docela společenským ptákem – na rozdíl od jiných. Neseděla v kurníku, ale ráda chodila po farmě a komunikovala s jinými zvířaty.

Slepice/Zdroj: ukr.media

Jednoho dne se ale začala chovat neobvykle. Slepice se přestávala připojovat k majiteli na každodenních prohlídkách farmy, nebavila se s jinými zvířaty a chovala se velmi potichu. Nehybně seděla ve svém domě. Prvních pár dní si majitel nedělal starosti, protože si myslel, že se zvíře později připojí k prohlídkám. Ale ani po několika dnech se situace nezměnila.

Slepice/Zdroj: ukr.media

Šokovaný majitel si všiml, že se ze svého hnízda nepohnula ani o centimetr! Připustil, že možná je nemocná. Když se ale přiblížil, viděl, že sedí, jako by někoho hlídala. Opatrně se přiblížil ke slepici, a podíval se do hnízda… a doslova byl šokován překvapením! Novorozené… koťata byla v útulném hnízdě!

Slepice/Zdroj: ukr.media

Jak se dostali k přátelské slepici? Majitel se rozhodl, že místní kočka porodila v teplém kurníku a z nějakého důvodu opustila koťata. Dobrá slepice nemohla nechat koťata zmrznout – a udržovala je v teple. Farmář byl šťastný! Jeho oblíbená slepice je zdravá a navíc přesto tak úžasně ukázala svou povahu, laskavost, zároveň nedělí děti na „své“ a „cizí“.

PSALI JSME: BABIČKA SE ROZHODLA POMSTÍT SVÉMU VNUKOVI, KTERÝ SE O NI ODMÍTL STARAT

ČTĚTE TAKÉ: JAK SE SLEPICE STALA MATKOU KOŤAT A TEĎ SE O NĚ STARÁ

Share