“Kdybych přišla později, mohl to být velký průšvih“: Manželka Bohuše Matuše objasnila, proč jí lékaři zakázali plánovat další dítě

Osmnáctiletá manželka Bohuše Matuše Lucie Matušová, nedavno porodila známému zpěvákovi dcerku Natálku. Je to první potomek jak pro dívku, tak i pro zpěváka.

Bohuš Matuš s manželkou/Zdroj: youtube.com

Dívka ale porodila v sedmnácti letech, a nedávno musela podstoupit akutní operaci poporodní kýly.

Bohuš Matuš s manželkou/Zdroj: youtube.com

Po tom, jak začala pociťovat bolesti, se Lucinka obrátila na lékaře, kteří ji museli ihned operovat. Bolesti byly tak silné, že nedokázala čekat na ráno a v nemocnici byla skoro v půlnoc.

Bohuš Matuš s manželkou/Zdroj: extra.cz

“Kdybych přišla později, mohl to být velký průšvih,“ okomentovala incident mladá maminka. O tom informuje na svých webových stránkách portál extra.cz.

Bohuš Matuš s manželkou/Zdroj: youtube.com

Do budoucna pár plánoval přivést na svět další dítě, ale lekáni varují, že další rok těhotenství plánovat kvůli zdravotnímu stavu nesmí.

Bohuš Matuš s manželkou/Zdroj: youtube.com

„Další těhotenství teď nehrozí,“ uvedl zpěvák Bohuš Matuš. Dodal, že důvodem je to, že tělo se musí kompletně zahojit po operaci.

PSALI JSME: BOHUŠ MATUŠ PROZRADIL ZDA JIŽ JSOU S MANŽELKOU NAOČKOVANÍ: „CHCEME JÍT DO KINA A MUSÍME NA TESTY“

ČTĚTE TAKÉ: “SNAŽÍM SE DĚLAT VŠECHNO, CO LUCINCE NA OČÍCH VIDÍM”: BOHUŠ MATUŠ PROMLUVIL O VZTAHU SE SVOU MANŽELKOU LUCII

Share