David Kraus v doprovodu své půvabné partnerky a malé dcerky vyrazili do společností: Kam si rodinka udělala výlet

Ještě v březnu David Kraus spolu se svou nádhernou partnerkou Sarah Opravilovou se stali rodiči. Díky pandemii a opatřením spojenými s ní mladým rodičům se podařilo tuto skvělou zprávu tajit až do porodu.

David Kraus a Sarah Opravilová / Zdroj: idnes.cz

Po porodu se šťastná rodinka také neobjevovala na veřejností až do včerejšího dne. Zamilovaní spolu se svou malou dcerkou Ester vyrazili na procházku a zašli si do restaurace.

David Kraus a Sarah Opravilová / Zdroj: ahaonline.cz

Výběr podniků pro posezení byl hned jasný. Vzhledem k tomu, že David má velmi rád maso, zašli si do argentinské restaurace, kde si to plně užili.

David Kraus a Sarah Opravilová / Zdroj: blesk.cz

„Já jsem masožravec, miluji maso, ale takhle, jak jsem ho tu dostal ochutnat, tak ho připravit neumím. Já se sice snažím, ale ty bifťoury a všechny tady ty věci připravují alchymisti, a to já nedokážu,“ prozradil v rozhovoru pro portál Super zpěvák.

Sarah Opravilová / Zdroj: blesk.cz

Co se týče vaření doma, tak Kraus to děla rád, i když se nyní musí trochu omezovat. Nyní David nepřidává do připravených pokrmu nic pálivého ani česnek. Nejčastěji doma připravuje ryby.

David Kraus / Zdroj: blesk.cz

PSALI JSME: ADAM VOJTĚCH PROZRADIL, KOLIK LIDÍ V ČESKU MUSÍ BÝT OČKOVÁNO, ABY SE VYHNULI LOKDOWNŮM: „MYSLÍM SI, ŽE SE TÉTO METĚ BLÍŽÍME“

PŘIPOMÍNÁME: ČESKÝ OLYMPIJSKÝ TÝM ZÍSKAL DALŠÍ DVĚ MEDAILE: ČEŠTÍ STŘELCI ZÍSKALI ZLATO A STŘÍBRO

Share