“Snažím se dělat všechno, co Lucince na očích vidím”: Bohuš Matuš promluvil o vztahu se svou manželkou Lucii

47letý známý zpěvák Bohuš Matuš se před dvěma lety seznámil s mladou Lucii, která na začátku května se stala jeho manželkou. Pro známého zpěváka Lucie také porodila dcerku Natálku a jsou spolu velmi šťastní.

Bohuš Matuš, Lucie a jejích dcera/Zdroj: youtube.com

Bohuš portálu ŽivotvČesku promluvil o začátku jejich vztahu a také o tom, jak žijí v dnešní době. Podle jehož slov, seznámil se s Lucii před dvěma lety v Divadle Hybernia.

Tehdy k Bohušovi přišla mladá holka, která chtěla ho obejmout. Po obejmouti Bohuš začal si s ní psát, a za půlroku Lucie oficiálně se stala jeho partnerkou. Spolu žili téměř dva roky, a 12. května proběhla jejich svatba.

Bohuš Matuš a Lucie/Zdroj: youtube.com

V dnešní době jsou spolu velice šťastní, a tráví spolu svůj veškerý veškerý čas. “Snažím se dělat všechno, co Lucince na očích vidím,” řekl zmíněnému portálu zpěvák.

Bohuš dokonce prozradil, že Lucie se na svůj věk nechová. Podle jehož slov, je velmi inteligentní a chytrou ženou. Podle jehož slov, mentálně je jí až 35 let, a dokonce se svými vrstevnicemi nekamarádi.

Bohuš Matuš a Lucie/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: MAKHMUD MURADOV PROMLUVIL O ÚDAJNÉM ROZCHODU SE ZPĚVAČKOU MONIKOU BAGÁROVOU: SPORTOVEC ŘEKL, JAK JEJICH VZTAH NYNÍ FUNGUJE

PŘIPOMINAME: MONIKA ABSOLONOVÁ SE POPRVÉ PO ROZCHODU OBJEVILA NA VEŘEJNOSTI: JAK SE ZMĚNILA ZNÁMÁ ZPĚVAČKA A KDY JÍ SUNDAJÍ SÁDRU

Share