Makhmud Muradov promluvil o údajném rozchodu se zpěvačkou Monikou Bagárovou: sportovec řekl, jak jejich vztah nyní funguje

Už se nějakou dobu šušká, že Monika Bagárová a Mackhmud Muradov rozešli se a o ukončení vztahu nechtějí mluvit na veřejnosti. Nyní o situaci promluvil partner zpěvačky. Píše o tom web extra.cz.

Není to poprvé, co se mluví o tom, že pár svůj vztah ukončil. Muradov je zápasníkem MMA a musí kvůli své práci cestovat po celém světě a musí se od rodiny často odlučovat.

Monika Bagárová, Makhmud Muradov a dcerka Rumia/Zdroj: instagram.com

Makhmud říká, že musí využit možnost zápasit nyní, aby to nedělal do čtyřiceti let. Chce sportovat ještě několik let a pak kariéru ukončit, aby mohl být co nejvíce času s rodinou.

I přes to tvrdí, že s dcerkou Ruminkou tráví dost času. Časti si také s holkami volají. O víkendech se také snaží být společně s rodinou. „Teď jsem ale byl také kvůli rodinným problémům hodně času v Uzbekistánu,“ přiznal Muradov.

Makhmud Muradov / Zdroj: youtube.com

Zápasník tvrdí, že mu je jedno, co se o jeho vztahu s Monikou říká. Muradov zdůraznil, že na Instagram společné fotky dávat nechce.

„My jsme s Monikou spokojení a o život ostatních se nezajímáme,“ dodal sportovec.

Monika Bagárová / Zdroj: youtube.com

Ruminka dle slov Mackhmuda je velmi šikovná a již říká několik slov. Má prý také ráda psy a pořád se chce dívat na jejich fotky na telefonu.

Nakonec Muradov řekl, že se svatbou zatím pár nezabýval a Moniku o ruku nepožádal.

PSALI JSME: «TEĎ JE TO SUPERHDINKA»: PETR LEITGEB NAPSAL SLOVA VDĚKU A UZNÁNÍ PRO SVOU MANŽELKU NIKOL ŠTÍBROVOU NA INSTAGRAMU

PŘIPOMÍNÁME: SKONČILA VE ŠPITÁLE: PROČ ZÁCHRANKA MUSELA ODVÉZT DAGMAR PATRASOVOU DO CHIRURGII

Share