Muž zrušil svatbu a téhož večera se oženil s jinou dívkou: Důvodem byl slavnostní stůl

27letý muž, Ramakant Patra, se aktivně připravoval na svatební proces. V době banketu však došlo k neočekávanému incidentu, kvůli kterému musel být obřad zrušen a manželka změněna.

Pár/Zdroj: mirfactov.com

Všechno to začalo, když rodiče ženicha požádali, aby na svatbě bylo synovo oblíbené jídlo. Po první části oslavy, hosté byli požádáni, aby šli do vedlejšího sálu a vyzkoušeli druhý chod.

Jídlo/Zdroj: mirfactov.com

Oficiální část svatby měla pokračovat po plánované večeři. Jakmile ženich nenašel na slavnostním stole své oblíbené jídlo, všechno začalo jít dolů. Ramakant udělal skandál, který se téměř změnil v boj s rodinou nevěsty.

Pár/Zdroj: mirfactov.com

Výsledkem bylo, že Ramakant Patra rozhodně odmítl pokračovat ve svatebním obřadu a opustil oslavy se svou rodinou. Přesvědčování nepomohlo obnovit svatební proces. Večer téhož dne se muž oženil s jinou ženou. Samotní rodiče ženicha si vybrali pro svého syna nevěstu. Po oficiálním obřadu Ramakant a jeho jiná nová manželka odešli do domu gurmánského ženicha.

PSALI JSME: FOTOGRAFKA OHROMILA HOSTY NA SVATBĚ: VZPOMNĚLA SI NA BÝVALOU PŘÍTELKYNI ŽENICHA

ČTĚTE TAKÉ: ŽENICH SI NA SVATBU ZAPOMNĚL NASADIT ČOČKY A ZŮSTAL SVOBODNÝ: LÁSKA BY NEMĚLA BÝT SLEPÁ, DOSLOVA SE ROZHODLA NEVĚSTA

Share