Fotografka ohromila hosty na svatbě: Vzpomněla si na bývalou přítelkyni ženicha

Hosté na svatbě byli velmi překvapeni vtipnou chybou fotografky. Omyl byl zachycen na kameru – video se stalo šíleně populárním na sociálních sítích.

Ilustrační foto. Svatba/ Zdroj: 24tv.ua

Na tiktoku to zveřejnil svatební kameraman John Pattison pod přezdívkou jpvideography2141. Za pouhý týden video získalo téměř 4 miliony zhlédnutí.

Na začátku videa můžete vidět, jak mladí lidé pózují s hosty na focení. Fotografka se velmi soustředila na svou práci, a tak omylem spletla jméno nevěsty, která se jmenuje Caitlin.

Svatba/ Zdroj: tiktok

Oslovila ji jménem Taylor, což velmi překvapilo všechny hosty. Ukazálo se, že to bylo jméno bývalé přítelkyně ženicha. Fotografka o tom samozřejmě vůbec nevěděla a později svou chybu zopakovala.

Svatba/ Zdroj: tiktok

O něco později řekla nevěsta novinářům, jak se v tu chvíli cítila.

Nejprve jsem si pomyslela: „Řekla právě to jméno? Existuje tolik různých jmen, která si mohla vybrat. Jen jsem se tomu zasmála a nemyslela jsem si, že je to tak důležité. Byla to svatba z mých snů, takže jsem kvůli tomu nehodlala dělat skandál, “ řekla nevěsta.

Svatba/ Zdroj: tiktok

Uživatelé TikToku reagovali na tuto nepříjemnou situaci různš. Zde jsou nejoblíbenější komentáře:

Kdyby se mi to stalo, byla bych neuvěřitelně naštvaná.

Byla bych tak naštvaná, že bych zrušila svatbu.

Víte, že svatební fotografové chodí na několik svateb denně a nepamatují si všechna jména.

Zde je celé video s tímto okamžikem.

@jpvideography2141

#foryoupage #weddingtiktok #weddingtiktok #epicfail #weddingvideographer #kcweddings #stlwedding #weddingvideo

♬ original sound – John Pattyson

PSALI JSME: PRYMULA ŘEKL, KDY MŮŽE DOJÍT K ZAVEDENÍ DALŠÍCH OPATŘENÍ: EPIDEMIOLOG SI POSTĚŽOVAL, ŽE MNOHO LIDÍ ODMÍTÁ OČKOVÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: RASTISLAV MAĎAR ŘEKL, ŽE NA PODZIM BUDE OPĚT ZAVEDENO TESTOVÁNÍ VE ŠKOLÁCH A V ZAMĚSTNÁNÍ: EPIDEMIOLOG TAKÉ KOMENTOVAL MOŽNÉ ZRUŠENÍ BEZPLATNÝCH TESTŮ OD ZÁŘÍ

Share