Monika Absolonová se poprvé po rozchodu objevila na veřejnosti: Jak se změnila známá zpěvačka a kdy jí sundají sádru

40letá známá zpěvačka Monika Absolonová se na začátku května rozešla se svým manželem Tomášem Hornou, a od té doby začala věnovat veškerý čas sobě a svým dětem.

Monika Absolonová/Zdroj: instagram.com

Monika zhubla o 10 kilogramů a vypadá nádherně, ale bohužel se v dnešní době nemůže naplno věnovat své práci, protože před několika týdny si zlomila nohu. Portálu ŽivotvČesku promluvila, kdy jí sundají sádru.

Monika i se sádrou se objevila na veřejnosti. Zpěvačka navštívila premiéru snímku Prvok, Šampón, Tečka a Karel, na kterou přišla o berlích. Premiéra filmu se Monice moc líbila.

Monika Absolonová/Zdroj: instagram.com

Zmíněnému portálu řekla, že sádru jí sundají do dvou týdnů, na což se zpěvačka moc těší, protože bude moci znovu cvičit a pokračuje hrát v divadle. Zlomená noha se jí také vadí starat o svých synech, se kterými je Monika od začátku května sama.

Monika Absolonová/Zdroj: zivotvcesku.cz

PSALI JSME: CO SLÍBIL IVANĚ GOTTOVÉ JEJÍ MANŽEL PŘED ODCHODEM: VDOVA PO LEGENDÁRNÍM ZPĚVÁKOVI PROMLUVILA O VYDÁNÍ KNIHY A TAKÉ O SVÝCH DCERÁCH

PŘIPOMINAME: MAKHMUD MURADOV PROMLUVIL O ÚDAJNÉM ROZCHODU SE ZPĚVAČKOU MONIKOU BAGÁROVOU: SPORTOVEC ŘEKL, JAK JEJICH VZTAH NYNÍ FUNGUJE

Share