Meteorologové sdíleli novou předpověď počasí: do Česka se vrací teplé počasí, teploty mohou vyšplhat až na 31 stupňů, ale místy mohou být i bouřky

Počasí v tomto týdnu bude určitě příjemné. Bude převážně slunečno a na začátku týdne se sice ochladí, ale na konci týdne mohou teploty dosáhnout 31 stupňů Celsia. Informuje o tom web TN.cz.

V pondělí dorazí do Česka studená fronta od severozápadu. Za pár dní ale Češi pocítí vliv teplého vzduchu, který bude foukat z jihu.

Slunečné počasí / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Podle meteorologů bude v pondělí jasno až polojasno. V západní části země mohou být ráno mlhy. Na severozápadě země bude přibývat oblačnosti, mohou přijít přeháňky a bouřky. Večer bude oblačnost ubývat.

Teploty se budou v noci pohybovat mezi 11 až 17 stupni, chladnějí bude na západě a přes den budou teploty mezi 21 až 25 stupni.

Bouřka / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

V úterý bude polojasno až oblačno, místy mohou být přeháňky. Teploty v noci mohou klesnout mezi 10 až 14 stupni a přes den se budou pohybovat mezi 20 až 24 stupni.

Středeční počasí se mírně zlepší, bude jasno a polojasno. Místy může být zataženo a v severní části země může pršet. Teploty v noci budou mezi 8 až 12 stupni, přes den už ale bude 21 až 25 stupňů.

Počasí / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Ve čtvrtek bude počasí zhruba stejné jako ve středu, bude polojasno, místy zataženo, na severu mohou být přeháňky. V noci bude 9 až 13 stupňů a přes den se teploty budou pohybovat mezi 23 až 27 stupni.

V pátek se situace trochu zlepší, bude jasno a polojasno. Teploty v noci klesnou k 10 stupňům, přes den ale dosáhnou 29 stupňů Celsia.

Slunečné počasí / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

V sobotu a v neděli bude jasno až polojasno, místy ale může přibývat oblačnost, ojediněle se mohou vyskytnout přeháňky a bouřky. Teploty se v noci budou pohybovat mezi 11 až 19 stupni a přes den mohou dosáhnout 31 stupňů Celsia.

PSALI JSME: „NEBUDU NIC SLIBOVAT, NA TO JSOU TADY JINÍ“: BABIŠ JUNIOR OPĚT ZKRITIZOVAL OTCE, TENTOKRÁT TO SCHYTAL ZA NEDÁVNO PREZENTOVANOU KNIHU

PŘIPOMÍNÁME: ANDREJ BABIŠ BY SI PŘÁL, ABY PRO KAŽDÉHO ŽÁKA BYL INDIVIDUÁLNÍ PLÁN A ANGLIČTINA BYLA ZAVEDENA I PRO PŘEDŠKOLÁKY: PODLE ODBORNÍKŮ JE TO PROGRESIVNÍ MYŠLENKA, ALE JE TÉMĚŘ NEREÁLNÁ

Share