„Nebudu nic slibovat, na to jsou tady jiní“: Babiš junior opět zkritizoval otce, tentokrát to schytal za nedávno prezentovanou knihu

Babiš mladší po parodování fotek z Lužic pokračuje v provokacích svého otce. Nyní se vysmál knize premiéra Andreje Babiše, která byla minulý týden prezentována. Prohlásil, že ve vládě jsou nemehle. Informuje o tom CNN Prima NEWS.

Andrej Babiš prezentoval svou knihu v pátek Sdílejte, než to zakážou!, ve které se věnuje politice, migrantské krizi a dalších zkušenostech.

Andrej Babiš mladší / Zdroj: youtube.com

Premiérů syn je nyní na jihu Moravy, kde pomáhal lidem po ničivém tornádu a teď se rozhodla reagovat na svého otce na sociálních sítích.

„Dobrý večer, nenabídnu žádnou knihu ani nebudu nic slibovat, na to jsou tady jiní,“ prohlásil Babiš junior s tím, že mu ale není ke smíchu když vidí, co se děje kolem. Rozhodla se proto, že lidem v nouzi pomůže.

https://twitter.com/andrejbabisjr/status/1416489402503737345

Není spokojený s tím, jak politici zvládají vedení státu v čele s Andrejem Babišem. Syn předsedy vlády dodal, že ho mrzí, že lidé nemají v čele slušní lidi a jsou tam jenom nemehla.

Už je to poněkolikáté, co se Babiš mladší pouští do svého otce. Před časem kritizoval jeho fotku s Alenou Schillerovu, která byla pořízená v postižené tornádem obci.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Vztahy Andreje Babiše mladšího s otce jsou napjaté již několik let. Zhoršily se poté, co syn premiéra byl zapleten do dotační kauzy Čapí hnízdo a tvrdilo se, že duševně nemocný.

PSALI JSME: „JE TO VELMI INDIVIDUÁLNÍ“ : EPIDEMIOLOG MAĎAR PROZRADIL, KDY OSOBA S KORONAVIREM JE NEJVÍCE NAKAŽLIVÁ A PROMLUVIL O TAKZVANÝCH „SUPERPŘENÁŠEČÍCH“

PŘIPOMÍNÁME: ANDREJ BABIŠ BY SI PŘÁL, ABY PRO KAŽDÉHO ŽÁKA BYL INDIVIDUÁLNÍ PLÁN A ANGLIČTINA BYLA ZAVEDENA I PRO PŘEDŠKOLÁKY: PODLE ODBORNÍKŮ JE TO PROGRESIVNÍ MYŠLENKA, ALE JE TÉMĚŘ NEREÁLNÁ

Share