Táta nechápal, proč malá dcera v noci nepláče. „To snad není pravda,“ pomyslel si, když viděl záznam z kamery

Co může odhalit skrytá kamera instalovaná v dětské ložnici, zjistil pár z USA, který se v noci přestal probouzet se z pláče dcery. Ukázalo se, že místo nich dítě uklidnila trochu chlupatá a docela slintavá verze Mary Poppins.

Rodina nechápala proč dcera v noci nepláče / Zdroj: medialeaks.ru

Roztomilý a láskyplný labradoudel jménem Princ, byl velmi spojen s malou Halle ještě před jejím narozením. Princ zřídkakdy opustil svou majitelku a matku dívky Sarah, když byla teprve těhotná, v noci hlídal její spánek.

Když novorozeně přivezli domů a seznámili ho s pejskem, několik hodin ani neodešel od postýlky.

Šťastna rodina / Zdroj: medialeaks.ru

Vztah mezi princem a Halle se jen zesílil, když dívka se stala starší. Holčička často ráno plakala a pokaždé se pes probudil s rodiči a doprovázel Sarah a jejího manžela Zacha do pokoječku malé, píše americké vydání o zvířatech Paw Unlimited.

Mala Halle a její mazlíček Princ / Zdroj: medialeaks.ru

Nejprve se pár usmíval nad oddaností domácího mazlíčka a pak maminka přišla s nečekanou myšlenkou: co by se stalo, kdyby dveře do ložnice zůstaly otevřené přes noc?

Ráno, když se Sarah a Zach konečně vyspali a probudili se sami a ne od pláče dcery, zjistili odpověď. Pomohla jim v tom kamera instalovaná v dětském pokoji.

Záznam z kamery / Zdroj: YouTube

V půl páté ráno se Halle probudila jak to dělala vždy a okamžitě začala kňučet. Do místnosti, která byla nyní otevřená, přiběhl Princ. Když holčička uviděla psa, dívka okamžitě přestala plakat.

Pes několikrát odfrkl a pak jasně ukázal, co má dívka v takové době dělat. Lehl si na koberec, usadil se a podíval se na Halle.

Záznam z kamery / Zdroj: medialeaks.ru

Po několika okamžicích, aniž by se přestala dívat na  Prince, holčička tiše lehla do postýlky a zavřela oči. Práce byla provedena dokonale.

Záznam z kamery / Zdroj: medialeaks.ru

Po takovém zázraku byl Princ povýšen na titul: z domácích mazlíčků se z něj stala skutečna chůva. Sarah a Zach přestali zavírat dveře do pokoje a vzpomněli si, co je to klidný spánek.

PSALI JSME: PÁR O NOVÉM ČLENOVI RODINY NEVĚDĚL, PŘESTOŽE SCHOVÁVAL SE V JEJÍCH DOMĚ MĚSÍC. KDYŽ VIDĚLI JEHO VELIKOST, VZNIKLA POUZE JEDINÁ OTÁZKA: „JAK JE TO MOŽNÉ“

PŘIPOMÍNÁME: SYN SE NASTĚHOVAL K RODIČŮM, ALE PO TŘECH DNECH UTEKL: KDYŽ SE DOZVÍTE O PRAVIDLECH JEHO MATKY, UČINÍTE TO SAMÉ

Share