“Jsem tady jediná, kdo mluví česky”: Alena Šeredová prozradila, kdo z její rodiny začal osvojovat její rodný jazyk

43letá známá modelka Alena Šeredová přestěhovala se do Itálii před 20 lety, a dodnes tam šťastné žije. V Itálii pracuje a také vychovává svou rodinu, ale na svůj rodný jazyk v cizině nezapomíná, protože denně komunikuje se svými blízkými z Česka.

Alena Šeredová/Zdroj: instagram.com

Před koronavirovou pandemii do své rodné zemi Alena jezdila pravidelně, kvůli čemuž česky umí výborně. Bohužel ale dnes portálu Super prozradila, že nikdo z její rodiny česky nemluví.

“Jsem tady jediná, kdo mluví česky,” řekla Šeredová s tím, že její dva syny mluví doma a s kamarády jen italsky, a češtinu postupně zapomínají. Podle jejich slov, ale jeden člen její rodiny se nedávno rozhodl osvojit její rodný jazyk.

Alena Šeredová se svou rodinou/Zdroj: instagram.com

Alena řekla, že její manžel Alessandro Nasi se zapsal na kurzy češtiny. Udělal to pro svou manželku a pro svou malou dcerku Vivienne, se kterou se bude snažit učit se česky společně. Alena chce, aby nejí dcerka uměla česky, a bezchybně mluvila se svou babičkou a dědečkem.

Alena Šeredová se svým manželem a dcerkou/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “KDYŽ JE MOŽNOST MIMINKO JEŠTĚ MÍT, TAK PROČ NE”: LUCIE BORHYOVÁ PROMLUVILA O DALŠÍM DÍTĚTI

PŘIPOMINAME: MILION ZA PLASTIKY A 6 KILO NUTELLY ZA MĚSÍC: NEOBYČEJNÁ MODELKA PRO SVŮJ SEN JDE OPRAVDU PŘES VŠECHNY PŘEKÁŽKY

Share