Ivana Chýlková prozradila díky čemu si udržuje skvělou postavu: a řekla jak trávila dobu během pandemie koronaviru

Ivana Chýlková si nedávno zahrála v rodinné komedii Gump, pes, který naučil lidi žít. Ale na  rozdíl od svých kolegu, ona nemá doma žádné zvíře.

V rozhovoru pro portál Super, který vlastně se konal na stavbě útulku pro zvířata, který se staví díky aktivitám kolem výše zmíněného filmu Filipa Rožka, herečka prozradila, že žádné zvíře nemá, jelikož by na něj prostě neměla čas. Herečka se obává, že nebude moci věnovat zvířeti náležitou pozornost proto se nenechala zlákat ani filmem ve kterém hrála.

Plakát k filmu Gump, pes, který naučil lidi žít / Zdroj: cysnews.cz

Chýlková kromě filmu Gump, pes, který naučil lidi žít si loni zahrála v seriálu Osada, který bude vysílat Česká televize.

Pro portál Super, herečka prozradila, že díky zavřeným divadlům měla dost času na natáčení a nemusela se bát, že by někam nestihla, což ji také velmi těšilo.

Ivana Chýlková / Zdroj: kafe.cz

Ivana a její kolegové už se velmi těší, až začnou pracovat letní scény. Společně se studii Dva ona si zahraje na čtyřech různých místech, diváci se rozhodně budou mít na co těšit.

Ivana Chýlková / Zdroj: dvojka.rozhlas.cz

Pro portál Super Ivana se svěřila, jak trávila volný čas během pandemie koronaviru. Po čas karantény herečka hodně četla, a když se dostala do opravdu dobré knihy, nemohla jít spát, dokud ji nedočetla úplně. Také se dívala hodně filmu a dost se jí zalíbila Rumunska produkce.

Ivana Chýlková na stavbě útulku pro zvířata / Zdroj: super.cz

Je třeba poznamenat, že během pobytu doma se postava herečky ani trochu nezměnila. Jak Chýlková uvedla v rozhovoru pro výše zmíněný portál, skvělou postavu si udržuje díky pravidelným cvikům jógy.

Ivana Chýlková / Zdroj: ahaonline.cz

PSALI JSME: “JSEM TADY JEDINÁ, KDO MLUVÍ ČESKY”: ALENA ŠEREDOVÁ PROZRADILA, KDO Z JEJÍ RODINY ZAČAL OSVOJOVAT JEJÍ RODNÝ JAZYK

PŘIPOMÍNÁME: DO BYTU BOHUŠE MATUŠE PŘIJELA POLICIE: „JEDNALO SE TOTIŽ O FYZICKÉ NAPADENÍ,“ ŘEKL ZPĚVÁK

Share