Obyčejná dívka toužila být Barbie: Prošla opravdu nevídanou proměnou a nyní ji málokdo pozná

Dívka z Německa se proměnila v panenku Barbie. Při pohledu na její fotografie před a po je těžké uvěřit, že je to stejná osoba.

Jesse Bunny vyrostla v německé vesnici v konzervativní rodině, píše The Sun. Dívka vždy chtěla vyniknout mezi svými vrstevníky, ale její rodiče byli proti, když její dcera používala make-up a upravovala si vlasy.

Matka a otec navíc dokonce zakazovali dívce si kupovat panenky Barbie, protože si mysleli, že hračka negativně ovlivní rozhled dítěte.

„Moji rodiče byli proti makeupu. Vždy jsem se chtěla líčit a chovat se více jinak,“ řekla modelka.

Dívka/ Zdroj: medialeaks.ru

V roce 2019 absolvovala 18letá Jesse střední školu a přestěhovala se do Vídně, aby pokračovala ve studiu. Tam zůstala bez rodičovské kontroly a uvědomila si, že je čas se o sebe postarat a získat tělo svých snů.

Studentka měla na kartě 7000 eur – tyto peníze maminka a táta šetřili roky. Jesse je utratila za operaci na zvětšení prsou.

„Výsledek se mi opravdu líbil. Nová prsa mi dodala sebevědomí,“ uvedla Jesse.

Dívka/ Zdroj: medialeaks.ru

Tato zkušenost inspirovala dívku k dalším změnám. Pak si znovu zvětšila prsa a rty a provedla liposukci. Stálo to 23 tisíc eur.

Dívka/ Zdroj: medialeaks.ru

Po změně vzhledu si Jesse založila účet na webu OnlyFans – nyní je to hlavní zdroj jejího příjmu. Podle Bunny jí lidé často píšou příjemné komentáře.

Dívka/ Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: „V ROCE 1996 UMÍSTILA ŽENA KVŮLI NEDOSTATKU PENĚZ SVOU ČTYŘLETOU DCERU DO DĚTSKÉHO DOMOVA, ALE HOLČIČKU ADOPTOVAL PÁR Z ČÍNY“: JAK ŽIJE DÍVKA

PŘIPOMÍNÁME: „MOJE DUŠE OPUSTILA MOJE TĚLO“: MATKA NATÁČELA SVOU DCERU, JAK DOVÁDÍ VE VLNÁCH, KDYŽ DÍVKA UVIDĚLA VEDLE SEBE ŽRALOČÍ HŘEBEN

Share