„Moje duše opustila moje tělo“: Matka natáčela svou dceru, jak dovádí ve vlnách, když dívka uviděla vedle sebe žraločí hřeben

Na záběrech níže můžete vidět šestiletou dívku, poblíž které se vynořil velký žralok.

Anela Rezentes v neděli dováděla ve vlnách na pláži Kalama na Oahu na Havaji, když kolem ní začal kroužit žralok, pravděpodobně černocípý.

Dívka byla se zděšením na tváři natočena, když vybíhala z vody. Její matka Sheri Gouveia natáčela den své dcery na pláži, aniž by si vůbec uvědomovala, co se děje.

Anela Rezentes / Zdroj: nz.news.yahoo.com

„Moje duše opustila moje tělo. Viděla jsem žraloka. Zpočátku jsem si nevšimla, že je za mnou, tak jsem opravdu chtěla běžet. Byla jsem velmi vyděšená,“ řekla Anela místnímu televiznímu kanálu KHON.

Naštěstí se dokázala dostat z vody živá a zdravá.

„Když vyšla z vody, měla hysterický záchvat,“ řekla Sheri, která do poslední chvíle věřila, že prostě natáčí, jak si její dcera užívá den na pláži.

Anela Rezentes a Sheri Gouveia / Zdroj: vinegred.ru

„Právě začala vzrušeně říkat: ‚Mami, ve vodě je žralok,'“ řekla Gouveia v rozhovoru pro Good Morning America.

Gouveia si uvědomila, co se stalo, a přiběhla k dceři, ale žraloka si nevšimla.

„Hledala jsem ho, ale neviděla jsem. Nechápala jsem, že to byl vlastně žralok. To mě šokovalo,“ vzpomněla si žena.

Odborníci poukazují na to, že žralok ve videu byl s největší pravděpodobností žralok černocípý. Ten druh žraloka se živí malými rybami, které obvykle plavou v mělké vodě.

Odborníci tvrdí, že je nepravděpodobné, že se žralok zaměřoval na Rezentes, protože tento druh žraloka je obvykle zbabělý. Ale přesto se může chovat agresivně, pokud naváže kontakt s lidmi při lovu.

„Jsem tak ráda, že odtamtud toho dne odjela se všemi 10 prsty na obou rukou,“ řekla Gouveia a poznamenala, že s dcerou chodí na pláž téměř každý víkend.

„Myslím, že mého anděla ve skutečnosti hlídají andělé.“

PSALI JSME: PŘI RYBAŘENÍ MUŽ CHYTIL NEOBVYKLÉHO PODMOŘSKÉHO TVORA: NIKDO BY MU NEUVĚŘIL, KDYBY NEBYLO FOTOGRAFIE

PŘIPOMÍNÁME: VELRYBA SI HRAJE S DÍTĚTEM NA SCHOVÁVANOU: VIDEO ZÍSKALO SKORO 1,5 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ

Share