„V roce 1996 umístila žena kvůli nedostatku peněz svou čtyřletou dceru do dětského domova, ale holčičku adoptoval pár z Číny“: Jak žije dívka

V 90. letech se kvůli naprosté chudobě musela jedna žena navždy rozloučit se svým dítětem, aby nějak přežila.

Před tím Olga pracovala jako knihovnice. Měla tři děti, které vychovávala sama. Děti rostly bez otce.

Její třetí dítě se narodilo v devadesátých letech. Brzy po porodu přišla o práci a teď celá její rodina žila na hranici chudoby.

Dívka / Ilustrační foto / Zdroj: killtime.su

Olga se aktivně snažila najít alespoň nějaké příležitosti, jak vydělat peníze, ale všechny pokusy byly neúspěšné. S tolika dětmi ji zaměstnavatelé nechtěli najmout.

Podařilo se jí najít práci nakládačkou na trhu. Dokázala tedy vydělat alespoň na jídlo pro děti, ale pak začaly znovu finanční potíže.

Pro Olgu to bylo velmi obtížné psychicky i fyzicky. Nejvíce sa obávala o nejmladší dceru Annu, které byly jen tři roky. Nakonec učinila velmi těžké rozhodnutí a dala dítě do dětského domova.

Trh / Ilustrační foto / Zdroj: killtime.su

Olze se zdálo, že tam její dítě dostane alespoň trochu jídla, bude pod dohledem a v teple. Žena plánovala vzít svou dceru zpět, jakmile si trochu zařídí život.

Život Anny se ale ukázal úplně jinak. O šest měsíců později ji adoptoval pár z Číny. Dívka odjela se svými pěstouny. Její noví otec a matka neskrývali skutečnost, že má příbuzné v Rusku. A Anna si pamatovala svého bratra a sestru.

Ve 22 letech se dívka rozhodla najít své příbuzné. Její adoptivní rodiče podporovali dceru a dokonce jí začali aktivně pomáhat.

Trh / Ilustrační foto / Zdroj: killtime.su

Anna, které je již třicet let, nyní aktivně komunikuje se svou vlastní matkou.

Dívka Olze odpustila, protože chápe, že se žena pokoušela udělat to, co bylo v tu chvíli nejlepší. Anna však považuje čínský pár za své skutečné rodiče. Koneckonců, oni ji vychovali a dali jí důstojný start do života.

Olžin život se zlepšil. Pracuje v bance, je vdaná. Anna přijíždí do Ruska jednou ročně a je v kontaktu se svou rodinou.

Dívka / Ilustrační foto / Zdroj: killtime.su

PSALI JSME: OTČÍM S LÁSKOU A PÉČÍ TUTO HOLČIČKU VYCHOVAL: PO ŠESTNÁCTI LETECH OD NÍ DOSTANE DÁREK, DÍKY NĚMUŽ SE ROZBREČEL

PŘIPOMÍNÁME: ŠLA DO DĚTSKÉHO DOMOVA PRO SVÉHO DEVÍTIMĚSÍČNÍHO SYNA: PAK SE STALO NĚCO, CO NIKDO NEČEKAL

Share