Šla do dětského domova pro svého devítiměsíčního syna: Pak se stalo něco, co nikdo nečekal

Jsem velmi blízkou pozorovatelkou tohoto příběhu. Moje kamarádka neplánovala mít děti.

 

Žena a její adoptovaná dcera / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Obecně se do svých pětatřiceti let pevně držela své víry, ale když dosáhla tohoto věku, najednou začala mít myšlenky, že si potřebuje adoptovat dítě. Nebyla vdaná a její kariéra byla velice perspektivní. Najednou strašná tragédie – vážné poranění páteře, které ji jednoduše vytrhlo z její obvyklého života. Ale nevzdala se, a začala rehabilitovat. Mimochodem, lékařské předpovědi nebyly optimistické, ale navzdory všemu se dokázala zotavit.

 

Žena a její adoptovaná dcera / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

A dál sní o svém budoucím dítěti. Co takhle? Po ruce bude chůva, peněz na život bude dost, koneckonců má slušný příjem. A čím mladší dítě, tím lepší, takže hned od kolébky, aby se co nejvíc sblížili.

Samozřejmě jsme hodně mluvili o jejích plánech. Riziko bylo příliš vysoké, než aby později litovala adopce. Koneckonců, bude to dítě někoho jiného s náhodnou sadou genů. Byla však neoblomná a nerozmluvil jí to nikdo z příbuzných. Toto podivné hledání začalo – právě to, které můžete odlišit od davu. Spolu s ní jsem navštívil sirotčince – děti byly překvapivě čisté a roztomilé.

 

Žena a její adoptovaná dcera / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Nakonec se to stalo! Po nějaké době se jej ozvaly s devítiměsíčním dítětem – přijďte se dívat a seznamte se. Samozřejmě okamžitě spěchala, aby se setkala se svým budoucím synem, téměř běhala přes chodby sirotčince, když na ni najednou zavolalo jedno z chodících dětí: „Mami !!! Moje máma!“.

V ten moment náhle zastala, dítě ji objalo svými malými pažemi a stále opakovalo: „Mami, mami!“. Poté prožila velmi složité a možná nejjasnější emoce ve svém životě. Na toho chlapce už zapomněla, tady je ona, její dcera, o všem rozhodl sám osud. Zdálo se, že její srdce bylo roztrhané na kusy, v tu chvíli si uvědomila, že se skutečně stala matkou této slavné a nyní velice rozkošné dvouleté dívky. Dívka trvala na tom, aby o ní žena říkala, jako o vlastní dceři.

 

Žena a její adoptovaná dcera / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Mimochodem, dokonce i v sirotčinci ji odradila myšlenka vzít si tuto dívku k sobě, vždyť byla hubená a mala řídké vlasy co signalizovalo špatné zdraví, zpoždění vývoje, její biologický rodiče jsou také stále v procesu zbavování práv na svou dceru. Dítě přišlo do sirotčinci pouze nedávno.

Ona se ale nebála, a pak se začala vážně věnovat rehabilitaci své dcery. Vzala ji k specialistům, rozvíjet její fyzickou kondici a ve věku tří let ji přihlásila na dvě lekce najednou – kreslení a gymnastiku. Samozřejmě ne všechno fungovalo, a nechodila na všechny najednou, ale byla velmi trpělivá a všechno zvládla.

 

Žena a její adoptovaná dcera / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Žena se stala nekonečně milující matkou. Vzala svou dceru k moři, aby žila v nejlepších klimatických podmínkách. Všichni příbuzní ženy řekli o dívce, že měla neuvěřitelné štěstí. Ale nejen dítě, ale i její matka dostala šťastnou vstupenku. Tyto dvě krásky žijí 10 let jako jedna rodina. Dívka studuje na prestižní škole a odtamtud přináší pouze nejlepší známky. Zároveň je neuvěřitelně poslušná a vstřícná, ve všem pomáhá své matce a ta je jí za všechno vděčná.

 

PSALI JSME: JAK BACULATÁ ŽENA O 23 LET POZDĚJI POTKALA CHLAPA, KTERÉHO ODMÍTLA V MLÁDÍ

PŘIPOMÍNÁME: „SNACHA OPUSTILA SVÉ DÍTĚ, A JÁ A MŮJ SYN JSME HO VZALI DOMŮ“

Share