Do bytu Bohuše Matuše přijela policie: „Jednalo se totiž o fyzické napadení,“ řekl zpěvák

Nedávno byla svatba zpěváka Bohuše Matuše a jeho partnerky Lucie. Ale užili si klidné a příjemné chvíle jen pár dní, v neděli do zpěvákova bytu přijela policie. Podle něj jejich soused napadl jeho bratra. Řekl o tom více pro ŽivotvČesku.cz.

Zhruba v polovině roku 2020 se zpěvák spolu se svou partnerkou přestěhoval do nového bytu. Pronajali si byt 3+1, který je v pražských Bohnicích.

Bohuš Matuš / Zdroj: tv.blesk.cz

Lucie byla tehdy těhotná a pár své rozhodnutí vysvětlil tím, že chtěli, aby jejich dítě mělo svůj pokoj. Ale jak to někdy bývá, vztahy s některými sousedy nebyly dobré.

Například jednomu sousedovi se nelíbil hlas Bohuše Matuše a také to, že zpěvák kouřil na balkoně. Spor mezi sousedy se pak údajně dostal do potyčky.

Bohuš Matuš a Lucie / Zdroj: tv.blesk.cz

Zpěvák sdělil, že policie do jejich bytu dorazila v neděli kolem 17. hodiny.

„Jednalo se totiž o fyzické napadení mého bratra Petra, který byl u nás návštěvě, kdy na něj zaútočil soused, s nímž máme dlouhodobé problémy,“ řekl Bohuš Matuš pro Život v Česku.

Bohuš Matuš / Zdroj: youtube.com

Podle něj byly hlavní problémy dříve právě kvůli tomu, že mohl občas přes den zpívat a také proto, že kouřil na balkoně. Ten den však na balkoně kouřil i jeho bratr.

Zpěvák řekl, že soused začal nadávat jeho bratrovi a pak ho napadl na schodech v patře. To byl důvod, proč zavolali policisty. Podle něj policisté reagovali profesionálně.

Bohuš Matuš / Zdroj: youtube.com

Mluvčí policie Jan Daněk řekl pro Život v Česku, že policisté přijeli na místo a zjistili, že k útoku a poškození majetku nedošlo a nikdo nechtěl nic oznamovat. Proto bylo vše vyřešeno okamžitě a na místě.

PSALI JSME: “KDYŽ JE MOŽNOST MIMINKO JEŠTĚ MÍT, TAK PROČ NE”: LUCIE BORHYOVÁ PROMLUVILA O DALŠÍM DÍTĚTI

PŘIPOMÍNÁME: ANDREJ BABIŠ PROHLÁSIL, ŽE OD 1. ČERVNA BUDE MOŽNÉ ZÍSKAT KÓD DO COVIDPASU: JAK TO BUDE FUNGOVAT

Share