Pár o novém členovi rodiny nevěděl, přestože schovával se v jejích domě měsíc. Když viděli jeho velikost, vznikla pouze jediná otázka: „Jak je to možné“

Obyvatelka australského města Ikli Stue Mackenzie si po celé týdny nevšimala, že v jejím domě je kromě jejího manžela a dcery ještě další nájemce, píše Storyful. V koupelně se skrýval nenápadný podvodník.

Had v domě/ Zdroj: medialeaks.ru

Jednoho dne si Stue všimla něco v koši toaletního papíru a myslela si, že se jedná o pavouka. Po ní přišla do místnosti její dcera, která byla také vystrašená zvláštním pohybem.

„Měla jsem velké obavy. Rozhodla jsem se, že to nebudu riskovat, a okamžitě jsem zavolala odborníky,“ přiznala se žena.

Odborníci rodinu překvapili. Když se záchranář přiblížil ke koši, uviděl, že je tam velký python, který tam založil své hnízdo.

Had v domě/ Zdroj: medialeaks.ru

Podle odborníků se plaz, který dosáhl délky 2,5 metru, s největší pravděpodobností dostal do místnosti dveřmi, protože s takovými rozměry bylo nemožné, aby se had dostal přes okno, nebo ventilaci.

Mackenzie věří, že krajta žila v jejím domě asi měsíc, jen tehdy nechala otevřené dveře do zahrady. Nyní je žena přesvědčena, že už nikdo to dělat nebude.

I když python může skutečně kousnout člověka, není jedovatý. Obvykle se tito plazi živí ptáky, potkany a myšmi, takže nemají chuť na spolknutí lidí.

PSALI JSME: HVĚZDA SERIÁLU VELKOLEPÉ STOLETÍ VYRAZILA NA PROCHÁZKU SE SVÝMI DVĚMA MALÝMI DCERAMI: VYPADALA VELMI STYLOVĚ

PŘIPOMÍNÁME: POKLADNÍ PRACOVALA V OBCHODĚ A LIDÉ ANI NEVĚDÍ, KDO TO VLASTNĚ JE: ALE PŘED 28 LETY BY ZA JEJÍ AUTOGRAM DALI HODNĚ

Share