Pokladní pracovala v obchodě a lidé ani nevědí, kdo to vlastně je: Ale před 28 lety by za její autogram dali hodně

V roce 2018 přišla do jednoho ze supermarketů v Irsku pracovat 53letá žena.

Uchazečka o zaměstnání řekla na pohovoru, že manžel prodělal mozkovou příhodu, a proto její rodina velmi potřebuje peníze. Zaměstnavatel šel kandidátce vstříc a v obchodě pracoval její sedmnáctiletý syn, což sloužilo jako další výhoda.

Slavná pokladní / Zdroj: medialeaks.ru

Už tři roky pracuje žena jako pokladní, kupující však netuší, kdo jim zboží skutečně pípa. Vždyť před nimi sedí vítězka Eurovize z roku 1993, zpěváčka Niamh Kavanagh. Vyhrála pěveckou soutěž s písní In your Eyes („ve tvých očích“). Její triumfální vystoupení si můžete prohlédnout níže.

Podle zpěvačky předtím, než její manžel prodělal mrtvici, pracovala v opeře. Tu noc žena stála v zákulisí, když jí volali příbuzní a hlásili špatné zprávy. Paul (tak se jmenuje manžel Niamh) ztratil schopnost mluvit a nebyl schopný pracovat.

Peníze, které Kavanagh v opeře vydělávala, nestačily na to, aby uživila rodinu, a tak se rozhodla najít si další zaměstnání. Na první chvíli si zpěvačka vzpomněla, že jí bylo trapné sedět u pokladny, ale rozpaky odezněly poměrně rychle.

Niamh Kavanagh / Zdroj: medialeaks.ru

V jednom z rozhovoru Niamh řekla, že někteří starší klienti ji poznají a překvapeně se ptají, co vlastně děla v supermarketu. Žena se ale pokaždé odmlčí a říká, že za zpěv se málo platí.

V rozhovoru s novináři vydání Mirror Kavanagh se svěřila: má jeden cíl — shromáždit požadovanou částku, která je nezbytná pro rehabilitaci manžela.

Niamh Kavanagh / Zdroj: medialeaks.ru

„Paul se pomalu zotavuje. Zatím jen těžko se mu daří mluvit, ale myslím, že jednou se jeho řeč úplně obnoví.“ řekla v rozhovoru Niamh.

Kariéru zpěvačky však Nic nenechá zahodit úplně. Často vystupuje ve firmách, ale kvůli pandemii koronaviru poptávka po podobných akcích výrazně klesla.

PSALI JSEM: HVĚZDA SERIÁLU VELKOLEPÉ STOLETÍ VYRAZILA NA PROCHÁZKU SE SVÝMI DVĚMA MALÝMI DCERAMI: VYPADALA VELMI STYLOVĚ

PŘIPOMÍNÁME: “ROZHODNĚ NEMÁM ŽÁDNÉ OBAVY Z TOHO, ŽE BYCH NEBYLA DOBROU MÁMOU”: CHARLOTTE ŠTIKOVÁ PROMLUVILA O SVATBĚ A DÍTĚTI

Share