“Když je možnost miminko ještě mít, tak proč ne”: Lucie Borhyová promluvila o dalším dítěti

43letá známá moderátorka Lucie Borhyová kvůli koronavirové pandemii strávila většinu svého času se svou rodinou. Má dvě děti, syna Lucase a dcerku Lindu, a dnes portálu ŽivotvČesku prozradila, že by s radosti porodila i třetí dítě.

Lucie Borhyová/Zdroj; instagram.com

Se svým partnerem Michalem je už tři roky, ale své soukromí hodně střeží, kvůli tomu první fotku s ním sdílela jen před pár měsíci. Lucie je jednou z nejznámějších moderátorek v České republice, která moderuje Televizní noviny už více než 20 let.

Lucie se také považuje za jednu z nejkrásnějších žen v České republice, a za dlouhá léta moderování se skoro nezměnila. Podle jejich slov, svou krásu udržuje díky pravidelnému pohybu, a nejvíc se stará o svou pleť.

Lucie Borhyová/Zdroj; instagram.com

Podle jejich slov, moc často kvůli moderování je nalíčená, což není moc dobře působí na její pleť, kvůli čemuž má doma kvalitní kosmetiku na odlíčení.

Kromě moderování Lucie se také věnuje charitě, což se jí hodně líbí. Podle jejich slov, děti miluje, a je moc ráda, že má možnost jím pomáhat. Borhyová má dokonce nadační fond, který se nazývá LuckyBe.

Lucie Borhyová/Zdroj; instagram.com

Zmíněnému portálu Lucie prozradila, že by s radosti chtěla mít i třetí dítě, ale ve dnešní době to ani neplánuje. Podle jejich slov, je velmi spontánní, kvůli čemuž nemůže dlouhodobě miminko plánovat.

“Když je možnost miminko ještě mít, tak proč ne. Je to krásné. Uvidíme, co přinese osud,” řekla moderátorka, která je šťastnou maminkou dvou děti.

Lucie Borhyová se svým partnerem/Zdroj; instagram.com

PSALI JSME: FANOUŠCI ODSUZUJÍ RODIČOVSKOU PÉČI: MODERÁTORKA EMMA SMETANA PŘEKVAPILA ZACHÁZENÍM S MĚSÍČNÍ DCERKOU

PŘIPOMINAME: „JSEM VELKÝ BLÁZEN, ALE TAKOVÝ NE“: CO SI MYSLÍ JIŘÍ KRAMPOL O VZTAHU A CO ŘEKL O MODERÁTORCE ZUZANĚ BUBÍLKOVÉ

Share