Nový majitel neznal tajemství domu, dokud neodstranil střechu: Až poté si uvědomil, že si spletl nemovitost s dopravním prostředkem

Obyvatel anglického města Darrington Andy Teale se rozhodl koupit další pozemek. V podmínkách karantény v roce 2021 musel muž s dohodou rychle souhlasit, takže dům, který si koupil viděl jen jednou, píše The Sun.

Nečekaný objev/ Zdroj: media leaks.ru

Všechny ostatní manipulace s prodejním agentem probíhaly na dálku. Muž věděl, že spolu s pozemkem dostal malou chalupu, které měl v plánu rekonstruovat později.

Proto, když se Teal krátce po koupi rozhodl zbourat budovu netušil, že bude tak překvapený.

Nečekaný objev/ Zdroj: media leaks.ru

Jakmile Andy odstranil střechu, uvědomil si, že nejde o obyčejnou chalupu. Uvnitř nový majitel objevil dřevěnou konstrukci, která dříve byla pravděpodobně vagónem.

Nečekaný objev/ Zdroj: media leaks.ru

Odborníci se domnívají, že nález vyrobila stará železniční společnost London and South-Western Railway. Podle předběžných odhadů mohl být vůz starý až 137 let.

Nečekaný objev/ Zdroj: media leaks.ru

Obyvatelé domu používali vagón jako obývací pokoj. Dokonce i sedadlo strojvedoucího zůstalo neporušené, i přestože k němu majitelé dali krb.

Nečekaný objev/ Zdroj: media leaks.ru

Místní lokomotivní společnost požádala o nález a Teal ho tak daroval. Hlavní věc, která překvapuje samotného Andyho i odborníky, je skoro ideální stav vagónu.

PSALI JSME: POKLADNÍ PRACOVALA V OBCHODĚ A LIDÉ ANI NEVĚDÍ, KDO TO VLASTNĚ JE: ALE PŘED 28 LETY BY ZA JEJÍ AUTOGRAM DALI HODNĚ

PŘIPOMÍNÁME: HVĚZDA SERIÁLU VELKOLEPÉ STOLETÍ VYRAZILA NA PROCHÁZKU SE SVÝMI DVĚMA MALÝMI DCERAMI: VYPADALA VELMI STYLOVĚ

Share