Syn se nastěhoval k rodičům, ale po třech dnech utekl: Když se dozvíte o pravidlech jeho matky, učiníte to samé

Uživatel Redditu tryingtohelpaita vystudoval vysokou školu na jaře roku 2021. Během studií žil 22letý muž na studentském koleji, takže začal aktivně hledat nájemní bydlení.

Ilustrační foto. Matka a student/ Zdroj: YouTube

Rodiče mladého muže však požádali, aby s nimi nějakou dobu žil.

„Plánoval jsem si pronajmout byt se svými přáteli, ale máma a táta řekli, že potřebují moji pomoc, a požádali mě, abych zůstal u nich,“ řekl chlap.

Podle muže pandemie koronavirů tvrdě zasáhla rodinný příjem a musel platit za účty rodiny.

Syn však pochopil závažnost situace, takže mu nevadilo utrácet peníze za elektřinu, plyn a vodu.

První dva dny v rodičovském domě byly úžasné, protože jeho matka výborně a na nic se vůbec nemyslelo.

Třetího dne však autor příspěvku pochopil:nastal čas odejít a rychle. Podle studenta seděl ve svém pokoji a sledoval seriál, když jeho matka vstoupila do ložnice. Žena bez zvláštního obřadu zhasla světlo a vypnula televizi a sebrala ovladáč.

Ilustrační foto. Matka a student/ Zdroj: YouTube

„Moje matka přišla do mého pokoje v devět hodin večer a řekla: „Přestaň se dívat na televizi, je čas jít spát.““ stěžuje si chlap.

Překvapený chlap nevěděl co to bylo a pokusil se zeptat co se děje a vysvětlit, že je už dospělý a skutečně platí nájem, ale jeho matka ho ani neposlechla.

Žena řekla, že toto je její dům, ve kterém je to ona, kdo stanoví pravidla. Redditor otevřel svůj notebook a napsal svým přátelům.

„Zeptal jsem se, jestli mají v bytě nějaké volné místo, řekli mi, že ano. Okamžitě jsem si sbalil věci a odešel, a moji rodiče se na mě teď hněvají a říkají, že odmítám podporovat svou rodinu,“ svěřil se chlap.

PSALI JSME: KAREL HAVLÍČEK OZNÁMIL, JAK TO BUDE S POKUTOVÁNÍM NA ZAHRÁDKÁCH: „DOPORUČUJI, ABY VŠICHNI, KTEŘÍ PŘIJDOU NA ZAHRÁDKU, SI ZKONTROLOVALI, ŽE MAJÍ DOKLAD“

PŘIPOMÍNÁME: ANDREJ BABIŠ PROHLÁSIL, ŽE OD 1. ČERVNA BUDE MOŽNÉ ZÍSKAT KÓD DO COVIDPASU: JAK TO BUDE FUNGOVAT

Share