“Rozhodně nemám žádné obavy z toho, že bych nebyla dobrou mámou”: Charlotte Štiková promluvila o svatbě a dítěti

24letá Charlotte Štiková je sestrou známé modelky a matky Ornelly Koktové. Ornella moc dlouho kvůli bolestí břicha ležela v nemocnici, kvůli čemuž o její tři děti se staral její manžel Josef a také její sestra Charlotte, které se v nejbližší době změní život.

Charlotte Štiková/Zdroj: youtube.com

Portálu Extra prozradila, že se svým partnerem Ivkem už plánuje rodinu. S nimž je Charlotte už několik let, a ho hrozně miluje. Štiková také prozradila, že chce změnit svou postavu a také svůj vzhled. Před několika měsíci už změnila barvu svých vlasů, která jí moc sluší.

Podle jejich slov, další změny budou v nejbližší době, protože dnes většinu času tráví se svou sestrou, která se nedávno vrátila z nemocnici, ale dnes ještě není úplně v pořádku.

Charlotte Štiková/Zdroj: instagram.com

Se svým partnerem Charlotte už naplánovala svatbu, která se uskuteční, když se ukonči pandemie koronaviru. Také Štiková promluvila o dětech, které podle jejich slov musí být po svatbě.

Díky své sestře má obrovské zkušenosti ve výchově děti, protože několik týdnu se o nich starala. “Rozhodne nemám žádné obavy z toho, že bych nebyla dobrou mámou,” řekla zmíněnému portálu Charlotte.

Charlotte Štiková se svým partnerem/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “KONEČNĚ DOMA”: ORNELLA KOKTOVÁ PŘED PROPUŠTĚNÍM Z NEMOCNICI DOSTALA PŘEKVAPUJÍCÍ ZPRÁVU

PŘIPOMINAME: „KONEČNĚ DOMA“: JAK SE CÍTÍ TROJNÁSOBNÁ MAMINKA ORNELLA KOKTOVÁ PO NÁVRATU DOMŮ Z NEMOCNICE

Share