Rodiče nevěřili příběhům svých dcer, že někdo žije v jejich pokoji: pak tam objevili zvíře

V dětském pokoji se usadilo divoké zvíře, které lze snadno poplést s měkkou hračkou

Před několika týdny matka dvou dětí z Ohia Caitlin Birčová sdílela s uživateli Twitteru neobvyklý příběh, který se stal její rodině loni v létě.

Rodina/Zdroj: ukr.media

Všechno to začalo, když její dcery ve věku sedm a deset let začaly tvrdit, že se v dětském pokoji „něco usadilo“.

„Dívky používaly slova stvoření a krysa. Nejmladší dcera trvala na tom, že někdo žije v jejím pokoji. Odmítla v něm spát. Řekla jsem, že by mohla spát v pokoji pro hosty, pokud pro ni to bude klidnější.“, řekla Caitlin.

Caitlin a její manžel prohledali místnost, ale nenašli nic podezřelého. Pár se rozhodl, že do domu vylezla myš, a nastražil pasti.

Zvíře/Zdroj: ukr.media

Zvíře/Zdroj: ukr.media

O několik dní později byl nalezen neočekávaný host. Ukázalo se, že byla to vačice. Zvíře se usadilo v šatníku dívek a v noci z něj vylézalo hledat jídlo.

Pár si pamatoval, že se celé ty dny děje něco opravdu zvláštního: hračky padají z polic, chybí krmivo pro psy a samotné domácí zvíře se chová neklidně.

Chytání vačice trvalo více než dvě hodiny. Zvíře bylo vyhozeno z domu, vrátilo se do divočiny a dívky konečně mohly klidně spát.

PSALI JSME: SYN DORUČIL RODIČŮM ŽERTOVNÝ DÁREK: PRO RODIČE TO BYL NEJLEPŠÍ DÁREK, VZHLEDEM K JEHO VELIKOSTI

PŘIPOMÍNÁME: RODIČE SNILI O DALŠÍM DÍTĚTI A KDYŽ PŘIŠLI K LÉKAŘI, ZTRATILI DAR ŘEČI: NA ULTRAZVUKU UVIDĚLI CELÝCH 5 DĚTÍ

Share