Syn doručil rodičům žertovný dárek: Pro rodiče to byl nejlepší dárek, vzhledem k jeho velikosti

Muž koupil dárek pro své rodiče jako vtip a náhodně udělal jejich večery nezapomenutelnými. Příbuzní museli lámat si s tím hlavu a vyřešit křížovku. Ale když viděli velikost tohoto překvapení, lidé si uvědomili: toto je nejlepší dárek pro rodinu.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Uživatel jedné sociální sítí sdílel příběh o tom, jak byl jeho dárek užitečný pro jeho rodiče během opatření, které vznikly aby zabránit šíření covid-19.

V příspěvku 18. ledna muž ukázal fotografii svých blízkých s jeho dárkem. Na fotografiích stojí autorovy rodiče poblíž zdi s ornamentem.

Křížovka/Zdroj: medialeaks.ru

Ale při bližším zkoumání vyjde najevo, že toto plátno není součástí interiéru, ale obrovskou křížovkou.

Muž ve svém příspěvku uvedl, že si jednou chtěl udělat legraci ze svých rodičů a koupil jim největší křížovku na světě. Její velikost je 213 x 213 centimetrů, obsahuje více než 90 tisíc čtverců a 28 tisíc otázek.

Rodiče/Zdroj: medialeaks.ru

Rodiče však křížovku začali řešit až v dubnu 2020, aby si večer během karantény nějak zabít čas. Teprve nedávno dokončil svoji práci starší pár.

Křížovka/Zdroj: medialeaks.ru

Příspěvek se stal virálním a získal více než 56 tisíc repostů. A v komentářích byli lidé potěšeni neobvyklým dárkem. „To děla silný dojem a je tak obohacující,“ píšou do komentářů.

Křížovka/Zdroj: medialeaks.ru

Jiní si všimli, že tato křížovka nyní může sloužit jako dekorace do domácnosti. „Nyní je to opravdu skvělé umělecké dílo. Skvělá práce, kámo. To je skvělá věc,“ diví se další komentující.

ČTĚTE TAKÉ: NEVHODNÝ DÁREK: PŘÍBĚH O ŽENĚ, KTERÁ DOSTALA JAKO DÁREK SADU PÁNVÍ MÍSTO ŠPERKŮ

PSALI JSME: VNUK NAŠEL DOMA DOPIS, KTERÝ JEHO DĚDEČEK NAPSAL BABIČCE V ROCE 1955, ALE BYL TAM KÓD:PAK POCHOPIL, ŽE JEHO PRARODIČE NĚCO SKRÝVALI

Share