Nejskromnější hvězda: Herec, který má miliony, žije na 2,5 tisíce měsíčně, jezdí metrem a rozhodl se rozdat veškerý svůj majetek chudým

Boháči s miliardami na účtech nevědí, kam utrácet své peníze. Na tomto pozadí jasně vyniká příběh slavného herce který má miliony, ale který žije na 2,5 tisíce měsíčně, a všechny jeho jmění se pevně rozhodl rozdávat pro potřeby chudých lidi.

Chow Yun Fat / Zdroj: kindhearts.com.ua

Chow Yun Fat se proslavil řadou filmů slavného Johna Wu, hrál také v Pirátech z Karibiku a Tygr a drak. Celkem natáčení přineslo herci jmění 700 milionů dolarů.

Chow Yun Fat / Zdroj: kindhearts.com.ua

Přitom vede život daleko od luxusu. Chow lze snadno nalézt v metru rodného Hongkongu nebo v pouličním fastfoodu – 63letý herec preferuje veřejnou dopravu a nemá rád drahé restaurace. Obléká se také úplně normálně.

Chow Yun Fat / Zdroj: kindhearts.com.ua

„Nevybírám si věci, které by se líbily ostatním. Pokud jsem spokojený a je mi v tom pohodlně, stačí mi to,“ vysvětluje svou myšlenku herec.

A to nejsou jen slova. Jeho žena novinářům potvrdila, že herec měsíčně utratí zhruba 102 dolarů. Používal starou Nokii 17 let, než se telefon úplně nerozpadl.

Chow Yun Fat / Zdroj: kindhearts.com.ua

„Chci žít život bezstarostně a jednoduše. Peníze na to nejsou moc potřeba, “ řekl Chow novinářům.

Své jmění herec postupně utrácí za jiné potřeby. Měsíčně vybírá seznam fondů, kam posílá fixní částky. Chowovým cílem je vyváženě rozdělit všechny peníze mezi skutečně potřebné lidi.

Chow Yun Fat / Zdroj: kindhearts.com.ua

Je zajímavé, že herec se nevzdává nových rolí. Prostě si vybral svou cestu a zdá se, že je naprosto šťastný.

Chow Yun Fat / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: HERCI A HEREČKY, KTERÉ BYLI DOST POPULÁRNÍ V MLÁDÍ, ALE NEKAŽDÝ VÍ, JAK VYPADAJÍ DNES

PŘIPOMÍNÁME: JAK DNES VYPADAJÍ HERCI Z POPULÁRNÍHO SERIÁLU BEVERLY HILLS 90210

Share