Herci a herečky, které byli dost populární v mládí, ale nekaždý ví, jak vypadají dnes

Populární hollywoodští herci a herečky jsou neustále na očích a jsme na ně zvyklí. Mnoho z nich nepřerušilo tvůrčí činnost a těšilo nás novými rolemi po desítky let bez zastavení.

Například Meryl Streep si od roku 1977 za celou filmovou kariéru nepřipouštěla více než 1 rok pauzu. Ale jsou celebrity, které si pamatujeme jen jako mladé a na fotce bychom se v solidnějším věku nepoznali.

Audrey Hepburn

Herečka dobyla srdce diváků v 50. až 60.letech minulého století a byla zařazena americkým institutem filmového umění na 3. místo na seznamu nejlepších hereček americké kinematografie.

Diváci si ji pamatovali z rolí ve snímcích Snídaně u Tiffany, Prázdniny v Římě, Jak ukrást milion.

Po rozchodu s prvním manželem Audrey upadla do hluboké deprese a téměř se přestala točit ve filmech. A škoda, protože i v úctyhodném věku vypadala herečka skvěle.

Audrey Hepburn / Zdroj: adme.ru

Richard Gere

Mezi nejznámější filmy herce patří: „Hachiko: nejvěrnější přítel“, „Pretty Woman“, „Primitivní strach“.

Byl ženatý s modely Cindy Crawford a Cary Lowell. V současnosti je ženatý s publicistkou Alejandrou Silvou a loni se Richardu Gira narodil třetí syn – Alexander.

Richard Gere / Zdroj: adme.ru

Jacqueline Bisset

Široce známá pro role ve filmech z let 1960-80: Divoká orchidej, Napoleon a Josephine, Nádherný. Ve filmu Nádherný ona hrála s Jeanem-Paulem Belmondem. Herečka i nyní zůstává v Hollywoodu vyhledávaná, ale už nehraje hlavní role.

Jacqueline Bisset nikdy nebyla vdaná, ale měla dlouhodobý vztah s ruským baletním umělcem Alexandrem Godunovem.

Jacqueline Bisset / Zdroj: adme.ru

John Bon Jovi

Zakladatel rockové skupiny Bon Jovi kromě hudební kariéry natáčel i filmy a věnoval se charitativním aktivitám: založil nadaci proti chudobě a otevřel restauraci pro chudé.

V nabídce restaurace nejsou žádné ceny, každý zaplatí tolik, kolik uzná za vhodné. Muzikant vychovává čtyři děti a neztrácí tvůrčí zápal.

John Bon Jovi / Zdroj: adme.ru

Ornella Muti

Hrála převážně v Italské kinematografii a velkou slávu získala díky roli ve filmu kde jejim partnerem byl Adriano Celentano.

Herečka má svůj kolekci špetku, které se prodávají v Římě, Miláně, Paříži, Rize. A i ve věku 60+ zůstává Ornella ve skvělé kondici.

Ornella Muti / Zdroj: adme.ru

Kevin Costner

Začal se objevoval ve filmech začátkem 80.let. Peníze získané v prvních rolích Kevin poslal na vytvoření filmu „Tanec s vlky“, kde byl režisér a hrál hlavní roli.

Snímek se stal hitem a díky němu herec získal 2 Oscary a světovou slávu. Kevin má sedm dětí ze byl třikrát ženatý.

Kevin Costner / Zdroj: adme.ru

PSALI JSME: CELEBRITY, KTERÉ BYLY BEZ DOMOVA, NEŽ USPĚLY

PŘIPOMÍNÁME: CELEBRITY, KTERÉ SE ZAMILOVALY DO VLASTNÍCH FANOUŠKŮ

Share