Která z těchto dívek se nejvíce líbí muži: Jen málokdo to dokáže určit správně

Všichni máme rádi hádanky, protože oni nutí nás zamyslet se a vnímat detailu, které třeba v běžném životě ani nevnímáme.  

V tomto článku nabízíme vám pokusit se určit, která s těchto dám se líbí jedinému muži na obrázku.  S odpovědí však nespěchejte a pozorně se podívejte na detaily.

Hádanka / Zdroj: variat.com.ua

Všichni jsme slyšeli o pojmu – řeš těla, že? Dokonce existuje i kniha se stejným názvem od autora Allana Pease, který je velmi uznávaným psychologem v USA. Tato kniha popisuje mnoho možností, jak se dá zjistit jakoukoliv informaci od člověka skoro beze slov.

Ale teď se vrátíme k naší hádance. Tak co, máte už předpoklady který z těchto krásných dám se líbí jedinému muži na obrázku? Pokud ne, máme pro vás nápovědu.

Řeč těla / ilustrační foto / Zdroj: depositphotos.com

Podívejte se na obrázek znovu a všimněte si, kam směřují špičky jeho bot! Jak tvrdí Allan Pease, tato část mužského těla obvykle ukazuje na ženu, která ho v tomto okamžiku nejvíce zajímá. Ukazuje se, že když se člověku líbí žena, nevědomky otočí své tělo směrem k ní, nebo vystaví nohu směrem k té osobě.

V tomto případě je to dívka č. 3. Tak jednoduché!

Hádanka / Zdroj: variat.com.ua

PSALI JSME: ZVOLENÝ KÁMEN POMŮŽE ODHALIT TAJEMSTVÍ VAŠÍ ŽIVOTNÍ CESTY

PŘIPOMÍNÁME: TO, CO UVIDÍTE NA OBRÁZKU JAKO PRVNÍ, ODHALÍ VAŠI OSOBNOST

Share