Rodiče snili o dalším dítěti a když přišli k lékaři, ztratili dar řeči: Na ultrazvuku uviděli celých 5 dětí

Obyvatelka Texasu, 39letá Heather Langleyová a její partnerka, 35letá Priscilla Rodriguezová, se mohou pochlubit neobvyklým případem těhotenství.

Heather Langleyová a Priscilla Rodriguezová / Zdroj: world.fakty.ua

Oni snili o dalším dítěti a při příchodu k lékaři nemohli uvěřit svým očím. Na ultrazvuku uviděli pět tváří

Heather se uchýlila k intrauterinní inseminaci dárcovským spermatem a také podstoupila léčbu neplodnosti, která již probíhala před narozením Sawyerové.

Heather Langleyová a Priscilla Rodriguezová / Zdroj: medialeaks.ru

Když přišel čas na vyšetření v šestém týdnu těhotenství Heather, manželky čekalo překvapení.

„Okamžitě jsem se vyděsila, když jsme zjistili, že jich bude pět, protože jsem se bála, že moje těhotenství bude náročné. Také jsem zpanikařila, protože jsem nevěděla, jak se postaráme o pět dětí a jak vybereme a dohodneme se na pěti jménech, “ řekla Heather.

Ultrazvuk / Zdroj: medialeaks.ru

„Jako bychom vyhráli loterii. Velmi jsme doufali, že budeme mít pár chlapců z pěti dětí. Asi v 19. týdnu jsme provedli skenování, abychom zjistili pohlaví dětí. Porodní asistentka jen opakovala: „další holčička.“ Nemohla jsem uvěřit, že budeme mít dalších pět holčiček! Celkem jich budeme mít šest.“

Brzy se dozvěděli, že se stanou druhými rodiči v USA, kteří mají pět dětí. Tehdy se zamilovaní cítili požehnáni tím, jak jsou vzácní a neobvyklí.

Jejích 5 děti / Zdroj: world.fakty.ua

Ve 28. týdnu Heather začala předčasný porod. Kvůli nedonošenosti musely děti strávit první tři měsíce svého života v nemocnici. Začátkem prosince už byly všechny děti doma. Starší sestra si s novorozenci vedla skvěle.

Podle ženy, ona je šťastna být maminkou šesti děti a je ráda, že ji obklopuje spousta žen — není pro ni nic lepšího než tohle. Teď se nemůže dočkat, až ty holky vyrostou a uspějí v životě.

Jejích 5 děti / Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: TATO ŽENA BYLA TĚHOTNÁ JEN DVAKRÁT, ALE DNES VYCHOVÁVÁ AŽ 9 DĚTÍ: JAK SE TO STALO

PŘIPOMÍNÁME: JAK DNES ŽIJE RODINA, KTERÁ SI ADOPTOVALA 4 DĚTI: PAK SE MATKA DOZVĚDĚLA, ŽE BUDE MÍT DALŠÍ ČTYŘI

Share