Jak dnes žije rodina, která si adoptovala 4 děti: Pak se matka dozvěděla, že bude mít další čtyři

Tento příběh se stal mladému páru v Pensylvánii. Maxine (30) se provdala za Jacoba (32) v roce 2016. Zpočátku měl pár problémy s počátkem dítěte a nyní už má velkou rodinu – devět dětí.

Rodina/ Zdroj: optim1stka.ru

Mladí manželé chtěli mít děti natolik, že poté, co se od lékařů dozvěděli o problémech, se okamžitě rozhodli vychovávat děti jiných lidí. Rychle dokončili kurz pro budoucí adoptivní rodiče a obdrželi souhlas příslušných úřadů, aby si vzali dvě děti do péče.

Rodina/ Zdroj: optim1stka.ru

Brzy ale dostali hovor a zaměstnanci se zeptali, zda by s těmito dvěma mohli vzít ještě jedno dítě, protože mluvili o sourozencích. Maxine neváhala souhlasit ani minutu, aniž by o tom mluvila s Jacobem.

Rodina/ Zdroj: optim1stka.ru

Vypadalo to šíleně, ale pochopila, že je nemožné oddělit děti, když už prošly opravdu velkými obtížemi. A pak se ukázalo, že tyto tři děti mají další mladší sestru. Museli adoptovat všechny čtyři děti.

V tomto okamžiku pár ještě nevěděl, že Maxine je těhotná – asi po dvou letech marných pokusů. Jejich vlastní dítě se narodilo v říjnu 2018, a tak se stalo sedmým členem rodiny.

Rodina/ Zdroj: optim1stka.ru

Krátce potom se pár dozvěděl, že Maxine je znovu těhotná. Jak se často říká ve velkých rodinách, nejtěžší je to s jedním dítětem, a když je jich více než dva nebo tři, počet už nehraje žádnou roli.

Nebylo to ale obyčejné těhotenství. Podle ultrazvuku bylo zjištěno, ze manželka nosí pod srdcem čtyři děti! Maxine ani Jacob neočekávali takový vývoj událostí.

Rodina/ Zdroj: optim1stka.ru

Lékaři už nedoufali, že se všechny děti narodí zdravé. Ale Maxine porodila naprosto zdravá miminka.

Rodina/ Zdroj: optim1stka.ru

Pár přiznává, že mít devět dětí je výzvou, a výchova devíti je někdy obtížná. Žena poznamenává, že se snaží komunikovat s každým dítětem.

Rodina/ Zdroj: optim1stka.ru

„Jsme rádi, že jsme rodiče, milujeme své děti, takže jsme šťastní, že s nimi můžeme být pořád. Máme rádi chaos velké rodiny,“ říkají manžele.

Rodina/ Zdroj: optim1stka.ru

Rodiče se snaží, aby se každé dítě cítilo milované a jedinečné. Rodina má svůj vlastní účet na Instagramu. Zde sdílejí své zkušenosti s ostatními uživateli internetu a také mluví o svých pocitech.

Rodina/ Zdroj: optim1stka.ru

Maxine přiznává: „V některých dnech sotva mám čas jít na toaletu. Cítím se staromódně. Ale musím si uvědomit, že je to jen jedno období mého života. Všechno to stojí za to.“

Rodina/ Zdroj: optim1stka.ru

PSALI JSME: OPRAVDOVÉ A PEVNÉ ŽENSKÉ PŘÁTELSTVÍ: ŽENA SI ADOPTOVALA DĚTI SVÉ KAMARÁDKY, KTERÁ ODEŠLA DO NEBE

PŘIPOMÍNÁME: „DĚTI JSOU ŠTĚSTÍ“: JAK DNES ŽIJE 30LETÁ ŽENA, KTERÁ PORODILA ZA 9 LET ŠEST DĚTÍ

Share