Opravdové a pevné ženské přátelství: žena si adoptovala děti své kamarádky, která odešla do nebe

Ne každý se odváží převzít obrovskou odpovědnost za výchovu dítěte někoho jiného.

Kamarádky/Zdroj: kenguru.plus

Laura Ruffinen však musela projít těžkou životní zkouškou a stát se matkou hrdinkou 4 nevlastních dětí. Navzdory tomu, že už své dva vychovávala. A nyní v její rodině vyrůstá šest dcer, které spolu dobře vycházejí.

Rodina/Zdroj: kenguru.plus

Rodina/Zdroj: kenguru.plus

Laura Ruffinen a Elizabeth Diamond se ve škole spřátelily a po mnoha letech se jejich vztah udržovaly.

Rodina/Zdroj: kenguru.plus

Ale došlo k tragédii: v roce 2014 se dozvědělo o hrozné diagnóze Elizabeth – byla jí diagnostikována poslední fáze rakoviny mozku. Nebyla naděje, že ta žena bude žít, ale nejhorší bylo, že její čtyři dcery zůstaly na tomto světě úplně samy.

Rodina/Zdroj: kenguru.plus

Když Elizabeth velmi onemocněla, rozhodla se vést velmi vážný rozhovor se svým přítelem. Požádala Lauru, aby se o dětí starala a nikdy je neopouštěla. Kamarádka se souhlasila a splnila svůj slib.

Rodina/Zdroj: kenguru.plus

V současné době funguje nadace Ruffinen Family Charitable Foundation. A díky němu bylo vybráno 87 tisíc dolarů. S těmito penězi rodina dokončí několik ložnic domu, navíc jsou zapotřebí peníze na údržbu a vzdělávání dívek. Ale takové potíže Lauru a Rica vůbec neděsí, určitě vědí, že nejdůležitější věcí v životě je láska a vzájemná pomoc!

PSALI JSME: DÍVKA SI PŘEČETLA SMS V MOBILU PŘÍTELE A BYLA SI JISTÁ, ŽE JI PODVÁDÍ: HOŘELA STUDEM, KDYŽ ZJISTILA, OD KOHO JSOU ZPRÁVY

PŘIPOMÍNÁME: RODINA OSLAVOVALA PROMOCE SVÉ DCERY, ALE VEČEŘE SKONČILA NEČEKANĚ: OTEC SE ROZHODL ODHALIT SVÉ TAJEMSTVÍ A NIKDO ANI NETUŠIL, ŽE BUDOU MÍT VÍCE DŮVODŮ K RADOSTI

Share