Dívka si přečetla SMS v mobilu přítele a byla si jistá, že ji podvádí: Hořela studem, když zjistila, od koho jsou zprávy

Kvůli SMS si byla dívka jistá, že ji přítel podvádí, ale marně se toho obávala. Сhlap neskrýval, s kým si neustále píše, a dívka hořela studem, když zjistila, od koho jsou zprávy.

9. ledna vyprávěla uživatelka Redditu dramatický příběh, který se jí a jejímu příteli stal. Podle dívky, když začali chodit, mladý muž si neustále s někým psal. Chlap někdy zvedal hlavu, aby své milované něco říct, a poté ho mobil znovu odváděl.

Toto chování přimělo dívku myslet si, že ji její přítel podvádí. Podezření zesílilo, když omylem přečetla, že jeho společnice byla podepsána jako „Babe“, což v hovorové angličtině znamená oslovení atraktivní ženy.

Žena/smartphone / lustrační foto / Zdroj: medialeaks.ru

Zpočátku se žena snažila nemyslet na svou soupeřku a nechala se přesvědčit, že se jí to zdálo.

O týden později se však historie opakovala.

„Byl velmi šťastný, když dostával tyto zprávy, široce se usmíval a tak dále.“

Pak dívka tajně vzala telefon přítele, ​​aby si přečetla jeho SMS. V textu viděla, jak chlap vyznává lásku své společnici. Dívka přímo informovala mladého muže, že jejich vztah je u konce.

Smartphone / lustrační foto / Zdroj: nastroy.net

„Byla jsem si jistá, že mě podvádí.“

Reakce dívky však přítele rozesmála. Řekl přítelkyni, že si psal se svou babičkou jménem Baberuth nebo ve zkrácené variantě Babe. Nedávno dostala stará žena jako dárek svůj první smartphone, který se aktivně učí používat.

Vnuk naučil Babe posílat SMS a byl rád, že s ní nyní může komunikovat nepřetržitě.

Ženy / lustrační foto / Zdroj: sidelkin-spb.ru

„Nikdy jsem se necítila tak trapně,“ uzavřela dívka.

Aby prokázal svá slova, chlap představil svou babičku své nedůvěřivé přítelkyni a nyní se staly kamarádky.

PSALI JSME: SYN ZALEZL NA MÉ PRACOVIŠTĚ A POSLAL ŘEDITELCE ZPRÁVU: MYSLELA JSEM SI, ŽE MI POŘÁDNĚ VYNADÁ, ALE ON MĚ JEN POCHVÁLIL

PŘIPOMÍNÁME: PÁR DAL DO OPRAVY MOBIL MUŽE, ALE UVNITŘ BYL SKRYTÝ VZKAZ, KTERÝ ZMÁTL SERVISNÍHO TECHNIKA

Share