Prezident Miloš Zeman promluvil o svém zdraví: „Hůl v levé ruce a bodyguard mě drží za pravou ruku“

Hlava státu Miloš Zeman v rozhovoru pro rádio Frekvence 1 promluvila o svém zdravotním stavu. Podle něj už může vstát z vozíku a udělat pár kroků. Prezident má ještě sondu do žaludku a umělou výživu. Informuje o tom web TN.cz.

Loni v říjnu byl Miloš Zeman hospitalizován v Ústřední vojenské nemocnici. Nyní je hlava státu na domácí léčbě.

Miloš Zeman / Zdroj: youtube.com

Uvedl, že se jeho zdravotní stav zlepšil. Podle něj už dokonce může vstát z vozíku a udělat pár kroků. On sám chodit nemůže, potřebuje k tomu hůl a bodyguarda. „Hůl v levé ruce a bodyguard mě drží za pravou ruku,“ vysvětlil Miloš Zeman.

Předpokládá, že se možná jeho zdravotní stav zlepšil díky tomu, že dostává umělou výživu pomocí sondy přímo do žaludku.

Jan Farský / Zdroj: youtube.com

Prezident se vyjádřil i k situaci, že poslanec Jan Farský (STAN) odletěl do USA, kde bude půl roku na stáži na univerzitě v Oregonu. Vnímá to jako projev amatérismu.

Hlava státu také komentovala to, že se předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) vyjádřila k maďarskému premiérovi Viktoru Orbánovi. Uvedla, že to, že maďarský premiér vyjádřil solidaritu prezidentovi Kazachstánu, znamenalo, že tímto způsobem podpořil střílení do lidí.

Markéta Pekarová Adamová / Zdroj: youtube.com

Podle prezidenta její výrok poškodil vztahy mezi oběma státy. Kromě toho považuje její výrok za nekvalifikovaný a také se domnívá, že by vůbec neměla mluvit o mezinárodní politice.

Psali jsme:„Odchod Jirky nebyl snadný a stále se z toho vydýchávám“: Olga Menzelová v rukou specialistů. S jakými problémy se žena Jiřího Menzela potýkala

PSALI JSME: POVINNÉ PLOŠNÉ TESTOVÁNÍ VE FIRMÁCH: ODMÍTAČI MUSÍ SPLNIT URČITÉ PODMÍNKY, ABY MOHLI NA PRACOVIŠTI ZŮSTAT

PŘIPOMÍNÁME: „BUDE PROVEDENA MIMOŘÁDNÁ VALORIZACE. SENIOŘI DOSTANOU SVÉ PENÍZE“ : MINISTR JUREČKA RAZANTNĚ ODPOVĚDĚL BABIŠOVI A UKLIDNIL DŮCHODCE

Share