Před a po: 56letá žena zhubla 90 kilogramů a stala se sportovní hvězdou

Sue Reynolds svým příkladem dokazuje, že nikdy není pozdě začít se měnit k lepšímu. Dnes je to velkolepá blondýnka a Světová atletka a před několika lety se sotva zvedla z postele.

Sue Reynolds / Zdroj: wmj.ru

Sue Reynolds / Zdroj: wmj.ru

V roce 2016, když jí bylo 56 let, Sue vážila více než 150 kilogramů, měla obyčejný životní styl a trpěla kvůli nízkému sebevědomí. Četné pokusy o dietu k ničemu nevedly, ale snížením množství spotřebovaného jídla se jí podařilo za 9 měsíců ztratit asi 30 kilogramů.

Sue Reynolds / Zdroj: wmj.ru

Tento malý pokrok jí dal sílu začít aktivní životní styl. Svůj život začala měnit postupně: nejprve procházky, pak běh a pravidelná návštěva posilovny. To jí pomohlo shodit dalších 14 kilogramů, načež se vážně nechala unést triatlonem.

Do roku 2016 se Sue podařilo zúčastnit několika amerických šampionátů a zhubnout na 65 kilogramů. Neustálé tréninky a správný životní styl pomohly Reynolds vstoupit do amerického národního týmu a vystoupit na mistrovství světa v triatlonu.

Sue Reynolds / Zdroj: wmj.ru

V roce 2017 Sue se stala Mezinárodní triatlonovou šampionkou, kde byla jmenována jednou z nejlepších triatlonistek světa. Nyní Reynolds motivuje lidi po celém světě začít měnit k lepšímu — napsala knihu o svém životě a aktivně vede svůj Instagram.

Sue Reynolds / Zdroj: wmj.ru

PSALI JSME: „NEBYLA JSEM PŘIPRAVENA NA TAKOVOU REAKCI“: ŽENĚ SE POVEDLO ZHUBNOUT 64 KG, ALE LIDÉ JI ZAČALI MASIVNĚ KRITIZOVAT

PŘIPOMÍNÁME: TATO ŽENA ZHUBLA Z 274 NA 70 KG, A TÍM ZACHRÁNILA MANŽELSTVÍ A KONEČNĚ OTĚHOTNĚLA: JAK VYPADÁ TEĎ

Share