„Nebyla jsem připravena na takovou reakci“: Ženě se povedlo zhubnout 64 kg, ale lidé ji začali masivně kritizovat

Georgie Phippsová byla velmi ráda, že se jí povedlo zhubnout 64 kg. Nálada ženy se ale zhoršila, když si přečetla komentáře pod svými fotografiemi na Facebooku.

Kromě pozitivních komentářů se objevilo mnoho negativních. Uživatelé sociálních sítí uvedli, že žena nevypadá příliš zdravě.

„Nebyla jsem připravena na takovou reakci,“ uvedla žena.

Žena/ Zdroj: bigpicture.ru

28letá Britka ztratila 64 kg po operaci žaludku v roce 2018. Byla si jistá, že ji lidé podpoří a budou za ni šťastní. Britka nebyla připravena na tak tvrdou kritiku.

Georgie začala přibírat na váze od roku 2012. V té době byla ženě předepsána silná dávka steroidů k léčbě fibromyalgie. V důsledku toho byla narušena její látková výměna.

Žena/ Zdroj: bigpicture.ru

Navzdory skutečnosti, že Britka přestala užívat léky v roce 2013, zvyk nezdravé stravy zůstal. O tři roky později Georgie vážila přes 120 kg.

V červnu 2015 se dívka provdala za Robina. Svatba byla zlomovým okamžikem. Když uviděla, jak vypadá na svatebních fotografiích, Georgie se za sebe strašně styděla a rozhodla se zhubnout.

Žena/ Zdroj: bigpicture.ru

Britka vyzkoušela několik diet, ale dlouho nemohla dodržovat žádnou z nich. V roce 2016 jí lékař doporučil podstoupit operaci. Manžel ji podporoval, protože pár chtěl v budoucnu mít dítě. V květnu 2018 bylo jí odstraněno 75% žaludku.

První měsíce rehabilitace byly velmi obtížné. Kromě bolesti a krvácení bylo pro ženu obtížné přizpůsobit se nové stravě. Aby si udržel výsledek operace, Georgie nejen jí méně, ale také hodně chodí. Za prvních šest měsíců ztratila 32 kg.

Pár/ Zdroj: bigpicture.ru

Ale někteří lidé odsoudili rozhodnutí ženy podstoupit operaci a říkali, že hubnutí nebylo jejím osobním úspěchem, ale prací chirurgů.

PSALI JSME: KDYŽ ŽENU OPUSTIL MANŽEL, ONA ZHUBLA O NEUVĚŘITELNÝCH 120 KG: JAK NYNÍ VYPADÁ

PŘIPOMÍNÁME: TATO ŽENA ZHUBLA Z 274 NA 70 KG, A TÍM ZACHRÁNILA MANŽELSTVÍ A KONEČNĚ OTĚHOTNĚLA: JAK VYPADÁ TEĎ

Share