Když ženu opustil manžel, ona zhubla o neuvěřitelných 120 kg: jak nyní vypadá

Sarah je dnes prostě k nepoznání. Má na sobě jasně červené šaty, podpatky, make-up. Před několika lety si ale žena ani nemyslela, že by tak mohla vypadat.

Sarah/ Zdroj:topfakty.om

Sarah tehdy ani neměla naději, že ji někdy pozvou na rande.

Sarah se ve 20 letech nepovažovala za plnoštíhlou.

Ano, byla o něco větší než její přátelé, ale to jí nevadilo. Stejně to nevadilo i její manželovi Karlu, se kterým šla uličkou.

Sarah/ Zdroj:topfakty.om

Po několika letech začala Sarah rychle nabírat na vaze. Problémem byla chuť dívky, vždycky chtěla něco k jídlu. Jedla brambůrky a čokoládu, a to několik balíčků najednou.

Nadváha se stala nesnesitelnou zátěží. Ve věku 30 let nemohla Sarah projít pár stovek metrů bez odpočinku na lavičce. Jakákoli procházka s manželem skončila Sarahinými stížnostmi na bolesti nohou, chtěla se co nejdříve vrátit domů.

Doma se cítila pohodlně a mohla si objednat svá oblíbená jídla, aniž by vstala z pohovky.

Hamburgery, pizza, hranolky, koblihy a čokoláda z jejího domu nikdy nezmizely a Coca-Cola byla jejím oblíbeným nápojem. Jak se ukázalo později, Sarah jednoduše měla stres z toho, co viděla v zrcadle. A byla k tomu skutečná příčina, dívka vážila více než 170 kilogramů.

Sarah/ Zdroj:topfakty.om

Touha zhubnout přiměla Sarah udělat největší chybu ve svém životě. Dívka se rozhodla hladovět, aby se rozloučila s nadváhou. Jakýkoli radikální zákaz stravování je cestou ke zhoršení zdraví. Přesně tomu dívka čelila.

Hladovka trvala asi týden a poté si dala pauzu. Sarah začala jíst všechno a vyprazdňovala kuchyň. Ztracené kilogramy se vrátily as nimi i několik navíc. Jako bonus dívka se dostala do hluboké deprese.

Sarah byla naštvaná na celý svět a obvinila svou rodinu z její nadváhy. Dostal to zejména její manžel, který podle Sary zakázoval objednávat si jídlo doma.

Sarah/ Zdroj:topfakty.om

Manžel se rozhodl podat žádost o rozvod. Sarahu tak se chtěl naučit nést odpovědnost za své vlastní činy a za svou váhu. Jeho odchod byl pro dívku silnou ranou, ale měla i pozitivní stránku: Sarah se rozhodla jednat.

Sarah našla na internetu zajímavou dietu s neobvyklým názvem. „Dieta všech pozorovatelů“ byla docela účinná, ale měkká. Sarah postupně odmítla jíst majonézu, omáčku a máslo. Pak vyloučila rychlé občerstvení a Coca-Colu.

Nejtěžší bylo vzdát se sladkostí, ale i v této bitvě zvítězila Sarah.

Sarah/ Zdroj:topfakty.om

20 let Sarah nechodila na rande, neměla romanky a vůbec se necítila jako žena. Když žena ztratila více než 120 kilogramů, její život se změnil.

Sarah chodí na schůzky a nevadí jí, když si opět najde kluka. Je plná síly a energie a váha 76 kilogramů ji motivuje jít dál.

Cílem Sarah je 70 kilogramů. Doufejme, že uspěje.

PSALI JSME: ŽENA POPROSILA STYLISTU, ABY JÍ UDĚLAL KRÁTKÝ A JEDNODUCHÝ ÚČES: VÝSLEDEK VŠAK BYL POMĚRNĚ NEJEDNOZNAČNÝ

PŘIPOMÍNÁME: ZVOLENÝ VÁMI DÁREK PROZRADÍ, CO VÁM PŘINESE VESMÍR V ROCE 2021

Share