Žena poprosila stylistu, aby jí udělal krátký a jednoduchý účes: Výsledek však byl poměrně nejednoznačný

Christopher Hopkins, také známý jako Makeover Guy, je stylista, make-up artist a odborník na proměny vzhledu. Žije v Minneapolis, Minnesota.

Deb / Zdroj: apost.com

Do studia Christopher, který je také autorem bestselleru Staging Your Comeback („Připravujeme váš návrat [do světa krásy]“), se sjíždějí zákazníci z celého světa. Pomáhá ženám přehodnotit své představy o kráse a radikálně změnit vzhled.

Deb / Zdroj: apost.com

V čerstvém videu na YouTube se seznámíme s Deb. Brzy jí bude 60 let, ale uvnitř se cítí „kolem 35“. Má dlouhé kudrnaté tmavé vlasy, které vypadají skvěle.

Deb věří, že bude vypadat mladší, pokud změní účes. Byla zapálena myšlenkou zkrátit vlasy. Věřila, že s novým účesem bude vypadat mladší.

Deb / Zdroj: apost.com

Nejvíc chce něco „lehkého“. Čím delší jsou vlasy, tím více času se musí strávit v péčí o nich. Na videu vidíme Deb zezadu, stále má dlouhé vlasy. Pak se vedle objeví „nová“ Deb s krátkým sestřihem.

Deb / Zdroj: apost.com

WOW, skvěla proměna! Ale ne všechny komentáře pod tímto videem jsou pozitivní. Mnozí tvrdí, že nyní vypadá starší o 15 let. Jeden komentátor dokonce řekl, že teď vypadá jako ředitelka na střední.

Deb / Zdroj: apost.com

Stylistovi se ale výsledek moc líbí, a nejdůležitější je, že se to líbí Deb. Je nadšená, že její nezbedné kudrnaté vlasy mají rafinovanější vzhled.

PSALI JSME: KADEŘNICE VYTVOŘILA ELEGANTNÍ ÚČES Z ŘÍDKÝCH VLASŮ: V RUKOU STYLISTKY SE PROMĚNILA V KRASAVICI

PŘIPOMÍNÁME: TATO ŽENA SE PŘESTALA O SEBE STARAT: JAK STYLISTA VRÁTIL DŮCHODKYNI SEBEVĚDOMÍ A ZMĚNIL JEJÍ VZHLED

Share