Tato žena zhubla z 274 na 70 kg, a tím zachránila manželství a konečně otěhotněla: jak vypadá teď

Velmi často lidé s nadváhou v dětství čelili tlaku, kvůli kterému pak v jídle našli útěchu. Bohužel stejný osud byl i u hrdinky našeho příběhu. Jeden nepříjemný muž z minulosti dívku donutil, aby se zavřela v sobě.

Brittani Fulferová / Zdroj: kindhearts.com.ua

Pak její váha začala růst, a to pořád. Problém ji pronásledoval celý život. Až hrdinka se rozhodla prolomit začarovaný kruh a obrátila se na program „Vážím 300 kg“.

Podnětem pro hubnutí se stal manžel Brittani. Protože vážila 274 kilogramů, musel se o ni starat. Bála se, že milovaný prostě v jeden den odejde.

Brittani Fulferová / Zdroj: kindhearts.com.ua

První výsledky byly úžasné – během jednoho roku, žena zhubla téměř 100 kg. Jenže po projektu nějak se vše zastavilo na jednom místě.

Brittani Fulferová / Zdroj: kindhearts.com.ua

Operace po odstranění kůže tak vlastně i nebyla provedena, navíc její váha začala potichu znovu stoupat. Pak bylo rozhodnuto natočit druhou sérii programu, který pomůže ženě překonat poslední překážku.

Znovu začala jíst správně, bez uvolnění. Začala sportovat. A co je na tom všem nejlepší, od začátku projektu a před jeho dokončením Brittani se zbavila 200 kg a stala se štíhlou a šťastnou ženou.

Brittani Fulferová / Zdroj: kindhearts.com.ua

Žena se dodnes nepřestala hlídat. Díky rozhodnutí vypořádat se s tímto problémem získala harmonii s manželem a dokonce zažila štěstí v mateřství. Duchové minulých dnů ji nyní nesledují po patách.

PSALI JSME: Z 320 KILOGRAMŮ DÍVKA ZHUBLA NA 80, NYNÍ JE SKUTEČNOU KRÁSKOU

PŘIPOMÍNÁME: „ŘÍKALI MI VELRYBA“: DÍVKA ZHUBLA O 8 VELIKOSTÍ A POMSTILA SE BÝVALÝM SPOLUŽÁKŮM

Share