Kocour se smutným pohledem vypadá jako člověk a také přemýšlí jako člověk: On sám si našel domov tím, že správně požádal

Zrzavý kocour nejen vypadá jako člověk se smutným pohledem, ale také ukazuje lidskou vynalézavost. Poté, co zůstal bez majitele, domácí zvíře si samo našlo nový domov. On přesně věděl, koho, kdy a kde požádat o pomoc.

Babby na kuchyní / Zdroj: medialeaks.ru

Kocour, který se jmenuje Bubby, má dvě vlastnosti: nemá přední tlapku a část ocasu mu chybí, ale i tak on po mnoho let vytrvale se vyrovnával se všemi životními potížemi a nakonec dokázal najít svůj kočičí ráj.

Klíčová událost v životě Babbyho se stala v roce 2012, kdy se bezcílně procházel po ulici a vnikl do domu Boyda Abotta. Přesněji do jeho kuchyně. Kocour okamžitě pochopil: tento dům nyní patří jemu. Podívejte se, jak sebevědomě se tam cítil.

Babby / Zdroj: medialeaks.ru

Tento pohled odzbrojil hlavu rodiny i všechny její členy. Okamžitě se zamilovali do kocoura a začali se o něj starat, ale Babby se ukázal jako svobodomyslné zvíře, nechtěl být prostě domácí.

Po několika letech majitel domu Boyd tragicky zemřel. Jeho posledním přáním bylo, aby se jeho rodina nadále starala o Babbyho, ale kocour náhle zmizel. Všichni se ho snažili najít, ale bohužel nikde nebyl. Rodina se přestěhovala do jiné části města.

Babby / Zdroj: medialeaks.ru

O několik let později si soused Abottovy rodiny všiml Babbyho, který se procházel kolem domu, kde jednoho dne našel přístřeší. Chlápek jménem Ray promluvil s novou majitelkou domů a požádal ji, aby ho pustila dovnitř, až přijde znovu.

Dlouho se čekat nemuselo: druhý den už Babby seděl na svém místě v kuchyni, jako by se nic nestalo. Ray okamžitě ho odvezl do útulku. Tentokrát byl Babby slabý, vyčerpaný. Prostě by nevydržel drsnou kanadskou zimu venku.

Babby / Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: REAKCE KOCOURA, KTERÝ NĚKDE BLOUDIL TÉMĚŘ DOBU, NA HLAS JEHO PANÍ ROZPLAKALA UŽIVATELE INTERNETU

PŘIPOMÍNÁME: KDYŽ MAJITEL DOKONČIL INSTALACI SPECIÁLNÍCH DVEŘÍ PRO SVÉHO KOCOURA, REAKCE MAZLÍČKA BYLA VELMI NEČEKANÁ: COPAK UDĚLAL

Share