V japonské rodině už čtyřicet let žije dost neobvyklý mazlíček: Krokodýl

Krokodýl v rodině Nobumitsu Murabayashi se objevil asi před čtyřiceti lety. Tehdy malý syn jen snil o krokodýlu a nakonec přemluvil otce, aby mu koupil zvířátko. Syn už dávno vyrostl a Kaimak-san se stal plnohodnotným členem rodiny.

Krokodýl jako domácí mazlíček / Zdroj: travelask.ru

Rodina Murabayashi žije ve městě Kure v prefektuře Hirošima, za ta léta se již proslavila: ne každý má ve svém domě krokodýla! Nobumitsu samozřejmě podepsal balíček dokumentů a sbíral povolení od úřadů, aby Kaimak-san mohl žít v jejich domě a chodit po ulici. Proto převzal plnou odpovědnost za veškeré incidenty týkající se krokodýla.

Krokodýl jako domácí mazlíček / Zdroj: travelask.ru

Krokodýl je dlouhý přes dva metry a váží asi 45 kilogramů. Nobumitsu nazývá svého mazlíčka jemným obrem a ujišťuje, že nikdy nikomu neublíží. Ale přesto jednou Kaimak-san napadl muže: před lety pokousal syna Nibabitsu. Jiní majitelé by po takovém případě spěchali, aby se zbavili domácího mazlíčka, ale Japonec se rozhodl dát aligátorovi druhou šanci.

A krokodýl jeho naděje naplnil: je velmi laskavý a děti ho šíleně milují. Kaimak-san pokorně sedí, pokud je obklopen davem, a dokonce i na sebe vozí děti

Krokodýl jako domácí mazlíček / Zdroj: travelask.ru

Sám Nobumitsu se stal místní celebritou: pracuje jako realitní makléř a takový mazlíček mu určitě pomohl. O Murabayashiho rodině se psalo v novinách, ukazovalo se v televizi a i na vizitce Japonce je vyobrazen krokodýl. Takže Kaimak-san se doslova stal tváří pro svého majitele v podnikání.

Krokodýl jako domácí mazlíček / Zdroj: travelask.ru

PSALI JSME: VIDEO: V AUSTRÁLII SE ODVÁŽNÝ PES VRHL NA ŽRALOKA, KTERÝ BYL VEDLE BŘEHU

PŘIPOMÍNÁME: TEST VŠÍMAVOSTI: KDE JE NA TOMTO OBRÁZKU SCHOVANÝ KROKODÝL

Share