Poslanec KSČM Jiří Dolejš skončil v nemocnici: „Ležím s kyslíkem a bojuji“

Poslanec komunistické strany Jiří Dolejš skončil v nemocnici a je napojen na přístroj s kyslíkem. Informoval o tom prostřednictvím svých sociálních sítí a přidal fotografii z nemocnice.

Poslanec KSČM Jiří Dolejš zveřejnil na Facebooku příspěvek, v němž informoval, že je nyní v nemocnici a že nyní potřebuje kyslíkovou masku na dýchání.

Jiří Dolejš / Zdroj: youtube.com

Pod příspěvkem mu psali mnoho komentářů různí lidé, kteří vyjadřují podporu a přejí mu brzké uzdravení. Svou podporu tam vyjádřili i další politici.

Například poslanec sociálních demokratů Jan Birke napsal, že ví, co to je, protože nedávno sám měl koronavirus. Řekl, že Jiří Dolejš musí bojovat.

Jiří Dolejš / Zdroj: youtube.com

„Nikdo si nezaslouží ten virus. Držím palce, uzdravte se!“ napsal europoslanec za stranu Pirátů Mikuláš Peksa.

Přání brzkého uzdravení napsal i prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Popřál mu také, aby neměl špatnou náladu, protože k boji proti této nemoci potřebuje „silnou mysl“.

Jiří Dolejš / Zdroj: youtube.com

Svou podporu vyjádřili také bývalý europsolanec za ČSSD Libor Rouček, předseda poslaneckého klubu KDU-ČSL Jan Bartošek a poslanec ANO Petr Venhoda.

PSALI JSME: ADAM VOJTĚCH PROMLUVIL O MOŽNÉ PRÁCI VE FINSKU A O STUDIU FINŠTINY: KDO BY SE TAKÉ MOHL STÁT NOVÝM VELVYSLANCEM ČESKÉ REPUBLIKY V USA

PŘIPOMÍNÁME: KLUSOVI PO ŠESTI LETECH SPLNILI SVŮJ SEN: ZPĚVÁK TOMÁŠ KLUS S RODINOU SE NAKONEC PŘESTĚHOVALI DO VYSNĚNÉHO HNÍZDA

Share